Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: Skvělý týmový výkon

V neděli jsme odehráli první turnaj nového ročníku JVL. Letos se hraje systém turnajů a od hráčů, trenérů i rodičů máme pozitivní ohlasy. Kluci všech týmů odehráli v rychlém sledu tři zápasy po 25 minutách s krátkou přestávkou. Všichni odehráli za hodinu a půl tři zápasy s minimálním odpočinkem. Naši kluci celý turnaj perfektně zvládli ve vysokém tempu a po celou dobu stíhali jak útočit, tak se i vracet do obrany.
:
1.kolo v Ne 9.9.2018 14:30
Kolovraty T.
Turnaj

Po dnešním turnaji musím kluky pochválit z více hledisek. Zaprvé mě potěšilo, jak mezi nás zapadli nově příchozí hráči Kuba, Honza a Tomáš. Komunikace mezi novými a staršími hráči probíhala v pohodě na hřišti i mimo něj a to, že je u nás někdo nový, není na první pohled znát.

Kluci jako celek podali dnes velmi dobrý týmový výkon. Na hřišti spolu komunikovali, v přestávce čile rozebírali, co se povedlo a co ne, každý se zapojil do debaty co zlepšit a sami si plánovali, kdo si kam naběhne a kdo mu jak nahraje. Na hřišti se toto projevilo dobře organizovanou hrou se spoustou náběhů, přihrávek, přečíslení a i na hřišti na sebe kluci hodně mluvili. Velké zlepšení je vidět ve hře tělem. Kluci se nebáli jít do souboje a naopak sami hráli tvrdě a souboje sami vyhledávali. Asi jediná výtka k dnešnímu výkonu je slabší zakončení, na které se budeme muset více zaměřit.

KOLOVRATY 1:1 HÁJE

Góly: Vito

Velmi vyrovnaný zápas, kde se kluci sehrávali a hra se odehrávala hodně soubojově ve středu hřiště. Poměrně brzo jsme se dostali do vedení. Bohužel ke konci zápasu soupeř vyrovnal a i přes závěrečný tlak jsme již vedení nedokázali strhnout na svojí stranu.

ČAFC 2:1 HÁJE

Góly: David

Smolný zápas, v které jsme byly lepším mužstvem. Většinu zápasu jsme byly na míči, měli jsme hodně útoků i hodně zakončení. Poměrně brzo jsme se dostali do vedení, ale soupeři se z ojedinělé akce podařilo rychle vyrovnat. Zbytek zápasu se odehrával před bránou soupeře, ale bohužel jsme nedokázali kvalitně zakončit. Naše střely většinou netrefili bránu, a pokud jsme se trefili, tak zakončení bylo buď hodně slabé, nebo směřovalo na střed brány. Soupeři se na konci zápasu podařilo po rychlé akci strhnout vedení na svojí stranu. To trošku nalomilo naše sebevědomí a zbytek zápasu jsme již nedokázali hru pořádně zorganizovat a již jsme si nevytvořili prostor pro vyrovnání.

HÁJE 5:0 DOLNÍ CHABRY

Góly: 3x Vito, 1x David, 1x Adam

Po předchozím zápase jsme si řekli pár věcí k zakončení a kluci nastoupili s novým elánem. Dokázali jsme se dostat rychle do dvou brankového vedení, to kluky uklidnilo a celý zápas měli plně pod kontrolou. Již jsme nepřipustili komplikace, i když v závěru již naše hra postrádala dynamiku, koncentraci a organizovanost se nám začala rozpadat, tak i na soupeři se začal projevovat náročný program a již se nezmohl na větší tlak, což i našim obráncům dopřálo trochu víc klidu a poskytlo jin to prostor pro útočení.

Celý turnaj beru velmi pozitivně. Kluci prokázali výbornou fyzičku, komunikaci, organizovanost hry, tvrdost i zdravé sebevědomí a drzost.

Sestava: David Brunovský, Šimon Erdinger, Kuba Horák, Vito Kraus, Alex Mathouchahn, Michal Moravec, Matouš Petr, Honza Plášil, Adam Ticháček, Tomáš Sedláček, Honza Pokorný

neděle 9.9.2018 | Karel Moravec | Přečteno: 1041