Mladší žáci B (2012)

Ročník 05/06: Střelecké hody v hale

V neděli jsme odehráli velmi produktivní přípravné utkání proti ČAFC systémem 5+1.
v Ne 25.2.2018 08:30
Hala Květňák
ČAFC

Kluci si s chutí zastříleli a na hřišti jsme si mohli dovolit daleko víc sólových průniků, kliček a spoustu zakončení.

Soupeř oproti Jihovýchodní lize nastoupil ve slabším složení a na hřišti byla jasně znát naše technická i silová převaha. Od první minuty jsme převzali iniciativu a soupeř se k ohrožení naší branky dokázal dostat pouze rychlým brejkem v jednom, maximálně dvou hráčích, s čímž si ale jak oba gólmani, tak obrana dokázala poradit. Střeleckou potenci dneska předvedl Patrik, kterému tom spadlo snad všechno, do čeho kopl a zastavil se na osmi vstřelených gólech.

Paradoxně celkový obraz hry postrádal týmovou kvalitu. Tím, že jsme si na hřišti mohli opravdu dovolit daleko víc než v jiných zápasech, jsme rezignovali na celkovou souhru a po stránce taktické bylo daleko lepší utkání z minulého týdne. Pro kluky a jejich sebevědomí je takovýto střelecky úspěšný zápas určitě povzbuzením, a proto jsme je nechali hrát trochu víc sobecky na sebe.

Před zahájením sezony se nám takovýto zápas určitě hodí a snad odehrajeme jaro se stejným zápalem a zaujetím, jako poslední dvě utkání.

Sestava: Petr, Erdinger, Moravec, Ticháček, Knot, Brychta, Leipold

neděle 25.2.2018 | Karel Moravec | Přečteno: 1910