Starší žáci A (2009)

Ročník 2002: Vyrovnaný zápas na Julisce

Vedeli, že nás čaká ligový tým a ,že to bude veľmi náročné to sme tiež čakali, ale že budeme hrať na hlavnom ihrisku Dukly, což sa nepošťastí každému, sme nečakali.
14.kolo v Ne 23.4.2017 11:00
Juliska UMT
Dukla

Do zápasu sme vstúpili odhodlane a s vysokým pressinkom, čo sa nám aj darilo a v 2min. sme šli do vedenia po premenenej penalte Žebra. Zápas bol vyrovnaný,kluci makali na 100 % a škoda že sme nepridali aj 2. gól lebo šance sme na to mali.

2. polčas už bol v réžii domácich, mali držanie lopty a viac šancí ako my a vyrovnanie prišlo veľmi skoro tiež po penalte. A keď pridali 12. min pred koncom gól na 2:1 bolu už nesmierne náročné niečo s výsledkom urobiť keď nám odišla záloha a 2 klúčoví hráči do útočnej fázi sa nám zranili.

Výborný zápas vysokej úrovne skončil našou 1. prehrou v sezóne, musím chlapcov pochváliť za oduševnený výkon, nemáme sa za čo hanbiť a odnášame si dobrú skúsenosť do ďalších zápasov.

Zostava: Maty – Juny, Fíla, žebro, Chili - Sebi, Hulkič, Miško, Lebedič - Dan , Hakel --- Gigi, Rossi, Senda, Dawe

Gól: Žebrakovský 11m

neděle 23.4.2017 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 2506