Po třech týdnech jsme konečně sehráli normální zápas.
(3:1)
12.kolo v Ne 25.3.2018 15:00
Chomutov
Diváci: 50,

V plánu zimní přípravy jsme sice měli na každý víkend domluvené utkání s kvalitním soupeřem, ale bohužel zrovna poslední dvě nejdůležitější, ve kterých jsme chtěli ladit formu a dostat se do herní praxe nám soupeři odřekli, jednou pro nemoc a po druhé kvůli sněhové nadílce. Naše nerozehranost se tak podepsala na výkonu v první půli, naše kombinace chvilkami hodně skřípaly. Soupeř na nás vyrukoval s offside systémem a v první půli to byla jeho jediná zbraň, kterou nás dokázal často zastavit.

První gól jsme vstřelili po pěkné křídelní akci a pohotovému doražení míče do brány 1- 0. Pár minut na to jsme vyrobili tři chyby za sebou a hráči hostujícího týmu dokázali pohotově vyrovnat 1-1. Po obdržené brance jsme malinko znervózněli a nedokázali jsme naše šance proměnit. To se povedlo až pět minut před koncem prvního poločasu - znova vyhraný běžecký souboj a dobrý důraz do vápna 2-1. Nakonec jsme do kabiny šli za stavu 3-1 gólem do šatny – opět výborný důraz v osobním souboji a výborná orientace ve vápně.

Ve druhé půli jsme na soupeře vlítli a během šesti minut jsme dali další tři branky 6-1 (všechny branky velice dobře vykombinované, s dobrou koncovkou). Pak přišlo střídání a hra se nám trochu rozkouskovala. Ke konci zápasu jsme přidali ještě dvojitou pojistku na konečných 8-1.

Hodnocení: Na začátku zápasu jsme bojovali se soupeřovým offside systémem a vlastní nerozehraností, ale čím více jsme se dostávali do tempa, tak jsme soupeře přehrávali skoro ve všem. I přes velký počet střídajících hráčů jsme dokázali udržet tempo a kvalitu hry na naší straně a zaslouženě jsme vyhráli.

Sestava: Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Honza Schöbl, Dan Lacko, Ráďa Kostka, Vojta Uhlíř, Richard Krysta, Dan Vrzal, Petr Mašek, David Truong, Lukáš Malec, Sendi Murk, Pavel Chromec, Martin Fales, Péťa Charvát, Dan Pechanec