Ročník 2003: Páteční předehrávka na Strahově

V Pražské soutěži jsme předehrávali kolo už v pátek se Sparťankami na Strahově.
16.kolo v Pá 4.5.2018 18:00
TCM Strahov UMT
Sparta dívky
Diváci: 12,

Zápas jsme začali na výbornou a hned ve druhé minutě po dobré dorážce jsme vedli 0-1. Po pár minutách a pěkném sólu ve středu hřiště zvýšil náš záložník na 0-2. V dalších deseti minutách jsme si vytvořili spoustu šancí, ale v zakončení jsme nebyli již tak hladoví, protože jsme vymýšleli různé parádičky, které domácí výborně chytající brankářka zlikvidovala. Naštěstí kluci zakončení trochu zjednodušili a do poločasu přidali ještě čtyři branky na 0-6. V druhé půli se hrálo ve stejném tempu, až na to že jsme více hráli na krásu a proto jsme přidali pouze tři branky na konečných 0-9.

Hodnocení: Dobře jsme roztahovali hru a využívali jsme hodně křídelních prostorů, kde jsme se většinou dostávali do dobrých šancí. Všechny branky byli pěkně vypracované a i zakončení stálo za to. Celkově to byl povedený výkon a pohledný fotbal, ke kterému přispěli i soupeřky, protože i za nepříznivého stavu stále chtěli hrát a dát gól.

Sestava: Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, Péťa Charvát, Martin Fales, Dan Vrzal, Jan Šimánek, Lukáš Panchartek, Alex Velyhan, Ráďa Kostka, Péťa Mašek.