Druhý víkendový zápas jsme hostili Kolovraty.
(2:0)
6.kolo v Ne 15.10.2017 13:30
Sokol Kolovraty
Branky FC Háje: 9. Novotný, 25. Kepka, 39. Truong. Diváci: 40,

Začátek utkání to bylo spíše takové oťukávání soupeře na jejich vlastní půli. Od první minuty byla naše převaha hodně viditelná, ale bylo to hodně bez odvahy ve finální fázi. Po deseti minutách jsme konečně udeřili, po pěkné hlavičce to bylo 1-0.

Do konce první půle jsme hráli stále na soupeřově straně a deset minut před koncem poločasu jsme přidali druhý rozhodující gól 2-0. Hned po přestávce jsme stanovili konečné skóre na 3-0 po pěkném průniku do vápna a nekompromisní střele k tyči. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali vývoj utkání a v poklidu ho dohráli.

Hodnocení: Pokaždé když střídáme divizní zápasy s pražskými, tak nám chvíli trvá, než si zvykneme, že zde rozhodčí přistupují ke hře trochu jinak, což se podepisuje na tom, že musíme měnit hru tělem a klukům to hodně komplikuje jejich styl. Jinak utkání jsme odehráli velice zkušeně, kdy jsme prakticky soupeře nepustili za půlku. Jediná výtka by mohla směřovat ke koncovce, kdy zbytečně hamouníme, místo toho abychom přihráli lépe postavenému spoluhráči.

Sestava: Pavle Chromec, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Honza Schöbl, David Truong, Kryštof Kepka, Lukáš Panchartek, Lukáš Malec, Míša Pokorný, Sendi Murk, Honza Šimánek, Kuba Benda, Matin Fales, Péťa Charvát