Starší žáci B (2010)

Ročník 2004: Do třetice všeho dobrého

Do třetice všeho dobrého, tak bychom mohli charakterizovat náš poslední zápas na venkovním hřišti.
6.kolo v So 16.9.2017 11:45
Pokratice
Litoměřicko
Branky FC Háje: 33.,35. Krayushkin. Diváci: 50,

Po útrapách, které nás čekali před zápasem, kdy jsme tři hodiny čekali na autobus, poté na náhradní autobus a další 😊. Po desáté hodině jsme narychlo dali dohromady pár aut a jeli na zápas, kde jsme dorazili v termín výkopu po menším zdržení jsme začali.

K vidění bylo bojovné utkání, kdy jsme neproměnili některé své ložené šance. Nakonec po jednom z rychlých kontrů se podařilo udeřit, Mára vyslal krásnou kolmici na Alexe, který za pomoci Toma se dostal k míči a na třetí pokus se již nemýlil, to již běžela 32. minuta. Do této doby bylo k vidění pár šancí na každé straně, ale obrana, jak na jedné i druhé strany byla ostražitá. No a jak to bývá, soupeř se dostával do šance, kterou jsme přežili a na tři doteky jsme se dostali k brance protivníka, kde Alex zakončil nádherně do šibenice z poza vápna.

Do druhé půle jsme si něco řekli, ale výkon tomu neodpovídal, po jednom rohu jsme inkasovali po nedůrazu ve vápně, od této chvíle to byla bitva, kde bylo vidět nasazení od všech, své nejlepší utkání na velkém hřišti odehrál Lego, nejenže vydržel téměř do konce, kdy byl střídán z taktických důvodů, ale podporoval skvěle ofenzivu a dokázal přidržet míč, překvapením byl i Fany, který si počínal skvěle, ale to platí o všech hráčích kteří dnes nastoupili do utkání, nechyběl důraz v soubojích, pracovitost, obětavost, jeden za jednoho, přizpůsobení se týmu a nejen vlastnímu prospěchu.

Páteční bouřka v kabině prospěla, při pohledu na sestavu jsme se museli obejít bez řady hráčů základní sestavy a máme ohromnou radost z toho, jak to zvládli, i když to nebyl ofenzivní koncert, spousta šancí, ale poctivě odpracovaný výkon, na kterém se dá stavět a pomalu navazovat dalším zlepšeným výkonem všech jedinců, kteří jsou pro týmový úspěch obětovat na hřišti téměř vše. Děkujeme všem za podporu a fandění včetně doručení hráčů, po shlédnutí videa pochopíte, proč hrajeme, to je ten pocit, který je k nezaplacení, radost z dobrého výkonu a výhry!

Sestava: David = Poky (35.Fanda) – Luky – Voty – Vili – Jura (52. Johny) = Lego (68. Kony) - Marco – Týnka (68. Juny) – Hajnej (62. Maty) = Alexis

Fotogalerie:

Video: