Starší žáci B (2010)

Ročník 2005: Krásný boj na oraništi

Červeno-bílá Slavia Karlovy Vary rekonstruuje areál, pokládá novou umělku. Ta ale ještě není kolaudována, tak jsme náš zápas odehráli na mini hřišti pod lesem. A protože na tomto hřišti již delší dobu trénují všechny ročníky tohoto klubu, tak stav herní plochy tomu odpovídá...
10.kolo v So 13.10.2018 11:45
Lidická T.
Karlovy Vary

Náš zápas jsme začali dvěma "tutovkami", kdy zejména v té druhé situaci stačilo, aby náš útočník netrefil již překonaného brankaře. Následně se hra trochu vyrovnala a začal "guláš". Vzhledem k rozměrům hřiště a stylu hry, začal míč létat vzduchem, souboj střídal souboj, bylo strašně málo času na zpracování míče, čemuž neprospělo ani zhuštění středu hřiště. Po jedné nesmyslné ztrátě při našem rozvíjejícím se útoku jsme včas nepřepli k důraznější obraně, soupeřův útočník obešel 4 hráče a téměř z malého vápna zakončil, trefil zadní tyč od které se míč odrazil za brankovou čáru a my jsme prohrávali. Do poločasu se obraz hry nezměnil.

O přestávce jsme se nabudili hoblem našemu kapitánovi, který měl narozeniny, a do další části hry jsme šli s odhodláním otočit zápas. Vypracovali jsme si několik šancí, ale břevno nebo dva skvělé zákroky soupeřova brankaře nám ve vyrovnání zabránily. Na hřišti jsme nechali vše. Zápasu by slušela minimálně remíza, ale bohužel nám nebylo přáno. Nicméně jsme s výkonem kluků a hlavně jejich nasazením velmi spokojeni. Byl to krásný zápas a to i díky trojici rozhodčích, kteří byli maximálně profesionální a pozorní. Přesně takto by měla vypadat práce těch, kteří rozhodují zápasy mládežnických týmů. Pánům Šmatovi, Coufalovi a Vokounovi patří díky za všechny kluky na hřišti a trenéry na lavičkách.

sobota 13.10.2018 | Milan Pokorný | Přečteno: 2067