Starší žáci B (2010)

Ročník 2005: Školení z efektivity

Krásný areál v Chomutově přebil pocity z brzkého sobotního vstávání a podzimního počasí.
1.kolo v So 27.10.2018 11:00
SA Poliklinika T.
Chomutov

Avšak kromě krásného areálu se nám soupeř pochlubil i nádherně účelně zorganizovanou hrou s chladnokrevným zakončením. Sice začátek zápasu z naší strany vypadal velmi nadějně, drželi jsme míč a většinou na polovině soupeře, i první šanci jsme měli my. Jenže v podstatě první protiútok jsme nedokázali v šestnáctce vyřešit jinak než faulem a po skvěle kopnuté penaltě jsme prohrávali 0:1.

Ani po tomto góle se nám nedá upřít snaha, ale naší hře chyběl náboj, nasazení a překvapivá myšlenka. Soupeř hrál velmi trpělivě a z vypracovaných protiútoků chladnokrevně skóroval. Tříbrankové manko jsme se pokusili ještě začátkem druhého poločasu smazat nabuzením o přestávce, avšak soupeř naši snahu relativně brzy zarazil čtvrtým gólem.

Pak už jsme se báli cokoliv udělat a pouze jsme se bránili ještě většímu debaklu, než jsme si ve finále z Chomutova odvezli. Tento zápas nám ukázal, kde máme slabiny, na čem dál pracovat a kde náš mančaft posílit. Musíme sportovně pochválit a pogratulovat soupeři za jeho výkon a také poděkovat rozhodčím za skvěle odvedenou práci. A nám nezbývá, než dál makat, abychom třeba už na jaře soupeře potrápili víc než tomu bylo dnes...

sobota 27.10.2018 | Milan Pokorný | Přečteno: 1681