Ročník 2006: Cesta bez překážek nikam nevede

Nedělní dopoledne nás čekal zápas proti Admiře. Po celonočním dešti bylo hřiště silně podmáčené. Samotný zápas pak též doprovázel občasný déšť.
15:1
(8:1)
11.kolo v Ne 22.10.2017 10:00
ZŠ Hovorčovická T.
Admira
Diváci: 35,

Do zápasu jsme vstoupili netradičně s chutí a odhodláním, které jsme zhmotnili ve střelený gól. V té době jsme určovali tempo utkání a dařilo se nám. Bohužel jsme mírně polevili a soupeř nás za to potrestal. Po vyrovnávacím gólu padla na kluky deka, kterou ze sebe nesundali dalších 40 minut.

V první třetině jsme obdrželi následně dalších šest slepených gólů, takže jsme odcházeli na přestávku zaslouženě se skóre 7:1 pro Admiru. Všechny góly měly společný rys, a to že byly připravené na zlatém podnosu od nás. Tolik nepřesných přihrávek, zbavení se míče nebo jen odkopů jsme od kluků dlouho, dlouho neviděli.

Přestávka trochu zabrzdila chuť Admiry si zas střílet, bohužel nezabrzdila naší zbrklost a tak i slibně založená akce nekončila v bráně soupeře, ale mimo. Ve třetí třetině se konečně objevil i z naší strany náznak fotbalové kombinace, včetně zakončení mezi tyče. Bohužel tentokrát stál v cestě brankář Admiry. A protože byl soupeře efektivnější než my, odcházeli jsme ze hřiště s konečnou bilancí 15 obdržených gólů.

Dnes musíme sportovně uznat, že soupeř byl nad naše síly. Ne tak fyzické, jako spíše mentální.

Jelikož si myslím, že charakter týmu se ukáže hlavně v těžších časech, tak bych rád na závěr odcitoval Konfucia jenž říkal, že náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Holý, Lacko, Limberg, Málek, Pechanec, Slavík, Sobotka, Solár, Stříbrský, Trnka, Zlatuška.