Ročník 2006: Na vítězné vlně

V sobotu 29. 9. 2018 jsme zavítali na hřiště Loko Vltavín. Počasí fotbalu přálo, a tak i předchozím zápasem poznamenaný povrch plochy nebyl až takovou překážkou pro naše konstruktivní pojetí fotbalu.
0:10
(0:5)
4.kolo v So 29.9.2018 16:00
Loko Praha T.
Loko Vltavín
Diváci: 30,

Soupeř, který byl zpočátku mohutně podporován verbálním projevem svých trenérů, na nás v prvních minutách dravě naběhl. V první fázi prvního poločasu nám to činilo trochu potíže. Avšak první gól, který jsme vstřelili, v našich hráčích probudil zdravé sebevědomí a obraz hry se změnil v dominanci našeho klubu. Poločas jsem tak vyhráli 5 : 0.

Do druhého poločasu jsme posílali hráče již v náladě, která odpovídala jejich vítězné vlně. Hráči na hřišti zkoušeli ještě více kombinovat a několik dalších gólů tak padlo po opravdu krásných kombinacích. Konečné vítězství 10 : 0 tak potvrdilo dominanci našeho týmu v této soutěži. Velký dík patří i rodičům, kteří po celý zápas skvěle podporovali náš tým. I hráči si poté skvěle užili závěrečný pokřik a děkovačku fanouškům.