Ročník 2006: Odvážnému štěstí přeje

Před víkendovým zápasem jsme si v pátek zkrátili trénink, abychom s klukama mohli společně promluvit. Na týmové poradě jsme se společně velmi obohatili a dobře se naladili na sobotní utkání.
4:3
(3:1)
6.kolo v So 15.9.2018 15:45
Braník T.
Braník
Diváci: 55,

Ve 4. ligovém kole jsme zavítali na hřiště klubu ABC Braník, kde nás opět čekalo velmi široké hřiště. Stejně jako minulý rok, jsme i tentokrát vstřelili úvodní branku zápasu. Míra Trnka dohrál útočnou situaci až do konce a svým pohybem zabránil brankáři v rozehrávce a dotlačil míč do branky. Domácí však rychle korigovali střelou z dálky.

V první třetině jsme následně obdrželi ještě další tři branky. Hlavním důvodem bylo, že jsme si neporadili s pohybem domácích a nepřebírali jsme správně hráče. O přestávce jsme si tedy povídali jen o prostoru a hráčích. Chyběla nám jen lepší organizace při přebírání.

Té se od začátku druhé třetiny zhostil Ondra Pechanec a výborně vypomáhal z pozice středního obránce v záloze. Najednou bylo jedno jaké rozestavení hrajeme my či soupeř. Krásně jsme se posouvali a hráče rychle obsazovali. Během následných dvou třetin jsme za 60 minut neobdrželi branku. Soupeře jsme rychlým a přesným obsazováním dostávali pod tlak a získávali jsme spoustu míčů pro sebe. Naše odvaha rostla a šancí začalo přibývat. Po jedné takové se po centru z levé strany nádherně trefil Tomáš Lacko a druhou třetinu jsme vyhráli 0:1.

O pauze si řekli kluci pár poznatků z odehrané třetiny, ale hlavně se hecovali, neboť věděli, že hrají skvělý zápas a mají na to vstřelit další branky. V poslední třetině jsme hráli parádní fotbal, plný nasazení, soubojů, odvahy a týmové spolupráce. Naší třetí branku v zápase vstřelil Míra Trnka z penalty. V dalších minutách jsme vstřelili dvě břevna, šli dvakrát v nájezdu na brankáře, ale čtvrtou branku se nám vstřelit nepodařilo. Skvělými zákroky nás také podržel v bráně Robert. Dnes byl hlavní rozdíl v naší odvaze, i o tom bylo páteční povídání. Na lavičce byla během zápasu skvělá atmosféra, kluci si věřili a podporovali se.

Rozhodla tedy první třetina, neboť v dalších dvou jsme uspěli a zaslouženě je ovládli. Možná nám chybělo trochu fotbalového štěstí, ale zápas všechny neskutečně bavil, fanoušci byli úžasní a když budeme trpěliví, přijdou brzy i vítězství.