Mladší žáci B (2012)

Ročník 2006: Ukázali jsme svůj potenciál

Máme za sebou další zápas zimní ligy proti týmu SK Praha 4, s tímto soupeřem jsme již hráli v listopadu a tehdy vyhráli hosté. Dnes to však byl úplně jiný zápas, zápas, ve kterém jsme ukázali naši kvalitu. Hosté nastoupili s hráči o rok staršími a byl vidět znatelný výškový rozdíl a respekt našich hráčů.
v So 24.2.2018 14:50
Háje UMT
Sportovní Kluby Praha 4

Úvod byl od nás trochu vlažný, a na míči byl spíše soupeř, brzy jsme ale zjistili, že když se dostaneme k míči my, dokážeme se prokombinovat až do zakončení. Kombinace nám vycházela a dokázali jsme se prosazovat i v situacích jeden na jednoho. Byli jsme nebezpeční před soupeřovou brankou a ten působil zaskočeně, hodně otevřený začal být střed hřiště a většina našich akcí začínala právě středem, k tomu výborně fungovaly náběhy našich křídelních hráčů. Jak jsme skončil první poločas, tak začal ten druhý, naše převaha na míči byla znatelná a dobrá byla i naše hra tělem, která nám hlavně v lize chyběla. Ve hře tělem vynikal obzvláště Kuba Málek, který předváděl dobrou stabilitu v soubojích s mnohem vyššími hráči, ale i ostatní se soubojů tělem nebáli.

Po opravdu velmi dobrém výkonu jsme zaslouženě vyhráli a navíc s čistým kontem. Náš brankář Eneko si dnes zahrál více nohama, když se pohyboval vysoko před vápnem a dobře řešil brejkové šance hostů. S přehledem přenášel hru a v závěru se mu málem podařilo po rohovém kopu skórovat.

Pro nás trenéry je velmi pozitivní rostoucí fyzička, dnes jsme celý zápas odehráli jen s jedním hráčem na střídání a zlepšená hra tělem. Je vidět jak nám prospívají náročné ligové zápasy a jak jsme se po půl roce v lize výkonnostně posunuli.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Hadraba, Kubánek, Lacko, Limberg, Klikar, Málek, Slavík, Trnka, Zlatuška.

sobota 24.2.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 2042