Ročník 2006: Úvodní vítězství v pražské soutěži

V neděli jsme nastoupili k prvnímu kolu v pražské soutěži. Na domácí půdě jsme přivítali Podolí.
1.kolo v Ne 9.9.2018 15:15
Háje UMT
Podolí

K zápasu jsme nominovali celkem 15 hráčů, točili jsme tedy dvě sedmy. Nedělní utkání nám vyšlo ve všech směrech. Hlavně v první polovině hrály skvěle obě sedmičky. Hráli jsme rychle, kreativně a měli jsme velkou chuť střílet branky.

Velmi nám také pomohla podpora od rodičů, kteří dnes skvěle fandili a dokonce byla k vidění i mexická vlna. I to napomohlo k vysoké herní odvaze našich hráčů. K vidění byly hezké útočné kombinace, které jsme 12x dokázali brankově potvrdit.

Věřím, že nám toto úvodní vítězství pomůže a i v dalších zápasech budeme hrát s takovou chutí a zapálením.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš Filip, Borkovec, Dovhanyč, Holý, Klikar, Limberg, Papež, Pechanec, Petrák, Slavík, Stránský, Stříbrský, Štěpánek, Trnka, Zlatník

neděle 9.9.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1632