Ročník 2006: Vítězné derby s Duklou JM

V posledním podzimním zápase nás čekalo místní derby s Duklou JM. Po třech porážkách jsme byli odhodláni v zápase uspět a zakončit velmi povedený podzim vítězstvím.
9.kolo v Ne 4.11.2018 12:30
Mikulova UMT
Dukla JM

Celý tým se na zápas velice těšil, v předzápasové přípravě tak byla cítit pozitivní atmosféra. Do utkání jsme vstoupili velice svižně a vypracovali jsme si hned několik šancí, chyběl nám akorát větší klid i přesto jsme však dokázali vstřelit první branku utkání. Následně jsme byli často ve svých akcích nepřesní a soupeř toho využíval k rychlým protiútokům, po jednom takovém přišlo i srovnání. To nás probudilo a po krásné kombinaci na levé straně navýšil skóre Vojta Slavík.

Hra po zemi, rychlá práce s míčem a chuť se nabízet. Pokud jsme využívali tyto tři aspekty hry, vytvářeli jsme spoustu možností ke vstřelení branek. I soupeř se dostal do zajímavých šancí, skvěle nás však podržel Tadeáš z ročníku 2007, který si s námi vyzkoušel první zápas. Ve druhém poločase se klukům ještě více dařilo a některé útočné kombinace byli opravdu parádní. Přidali jsme ještě další góly a derby jsme dokázali vyhrát v poměru 3:6.

Děkujeme rodičům za skvělou podporu během celé sezóny.

neděle 4.11.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1554