Sobotní dopoledne 21.10. jsme se utkali s domácím Meteorem.
7.kolo v So 21.10.2017 10:45
Bedřichovská UMT.
Meteor
Diváci: 50,

Už před zápasem jsme klukům říkali, že tento zápas nebude zrovna gólový, jako předchozí zápasy. Naše prognózy se potvrdily a kluci si v 1. čtvrtině naše rady vzali k srdci a hráli disciplinovaně. Bohužel ve 2. čtvrtině nás postihl nepříjemný konflikt Lukyho Feigla, který nesouhlasil s výrokem rozhodčího a ovlivnil negativně všechny spoluhráče.

Druhá čtvrtina byla pro nás nešťastná, a proto jsme ji také jako jedinou prohráli. Před 3. čtvrtinou jsme klukům řekli, že zápas začíná od nuly a musí hrát naši hru. To se stalo a dali jsme krásné góly. Zápas na našem hřišti skončil 8:6, ale skóre mělo být rozdílnější. 4 inkasované góly pramenily ze špatného prvního doteku hned po příjmu rozehrávky od gólmana Matyho Nikodýma, který zachytal fantasticky a četl krásně hru.

Akcí, které provádíme na jeden dotek a dostaneme se rychle k vápnu soupeře přibývá každým zápasem, bohužel si stále nevíme rady s přečíslením 2 na 1 či 3 na 1. Za dnešní výkon bych chtěl jednoznačně pochválit Martina Žižku, který předvedl prozatím nejlepší výkon sezóny a byl opravdu bezkonkurenční v obraně a celkově i celý tým, protože ze sebe všichni vydali maximum.

Zápasu se zúčastnili: Andronikov Jakub, Brož Václav, Dvořák Matyáš, Feigl Lukáš, Filip Oliver, Krejčí David, Nikodým Matyáš, Lesáková Nikola, Lešetický Pavel, Procházka Vojtěch, Pulchart Vojtěch, Svoboda Marek, Šalát Patrik, Tomek Filip, Volek Mikuláš, Žižka Martin