V posledních dvou kolech jsme narazili na dva herním stylem odlišné soupeře.
6.kolo v Ne 14.10.2018 10:45
Braník UMT
Braník

Dukla JM - Háje 2008

Vyzkoušeli jsme sestavu namíchat (mix Háje a Zvole) a po sportovní stránce si myslím, že všichni podali výkon, na který v danou chvíli měli. Někteří se ukázali v lepším světle a potvrdili aktuální formu, jiní naopak. Výhra (17:25) nad rivalem v jihoměstském derby je potěšující, ale nevyhráli jsme všechny čtvrtiny, tak jak jsme si před zápasem stanovili.

Braník - Háje 2008

V tomto zápase jsme nastoupili opět na dvě hřiště (jedno Háje a jedno Zvole). Na každém hřišti bylo k vidění mnoho pohledných akcí, krásných gólů, ale stejně tak i hodně tvrdých soubojů a zákroků, z kterých pramenily zranění. Důraznější parta soupeře, která hrála s hájeckou skupinkou 3. a 4. čtvrtinu, tak zvítězila výsledkově, ale individuální a týmová kvalita byla vyrovnaná. Stejně tak celkové skóre, nakonec vítězství o jeden gól (24:25).

Obě utkání byla velice pohledná, s Braníkem ještě vyrovnanější. Z celkového pohledu si myslím, že všichni hráči jsou již natolik zkušení, že je nemůže rozházet, když nehrají právě s tím kamarádem, s kterým chtějí, že na hřišti dokážeme táhnout za jeden provaz a i z toho důvodu je potřeba se zaměřit i na další zápasy a na budoucí fungování celého týmu.