Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Prima zápas s ČAFC

Minulé nedělní odpoledne jsme sehráli další utkání v rámci JVL.
:
4.kolo v Ne 22.4.2018 15:30
ČAFC UMT
ČAFC

K utkání jsme nastupovali pouze s jedním hráčem na střídání. Už od rána bylo veliké vedro, takže jsme věděli, že nás utkání bude stát hodně sil.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a po několika vstřelených brankách bylo znát, že si kluci začali věřit. Zkoušeli kličky, sami balón potáhnout a zakončit. Byly k vidění i pěkné náběhy do volného prostoru. I když jsme si říkali, že v tomto utkání bude velice důležité si přihrávat, abychom ušetřili síly, tak zpočátku bylo přihrávek velice málo. V dalších částech utkání se i toto zlepšilo. Když k tomu připočtu i závěrečné penalty, tak každý z kluků vstřelil branku, což bylo znát na jejich závěrečném hodnocení zápasu. Děkuji všem klukům za odvedený výkon a jejich sourozencům s rodiči za podporu. Díky a těším se při dalším zápase na viděnou.

Zápasu se zúčastnili: Ondra Martinec, Luky Lisner, Fíla Lisner, Tom Bílek, Míra Mašín, Ondra Kadlec.

neděle 22.4.2018 | Vít Martinec | Přečteno: 941