Ročník 2009: První zápas na Hájecké trávě

​Kluci si v neděli mohli poprvé vyzkoušet, jaké to je, odehrát zápas na domácí travnaté ploše.
7:15
(2:12)
1.kolo v Ne 10.9.2017 15:00
Háje T.
Štěrboholy
Diváci: 20,

Soupeřem, určeným pro tuto událost, byli silní hráči ze Štěrbohol.

Vstup do zápasu nám příliš nevyšel. Jako by se nám nechtělo bojovat, kličkovat ani moc běhat. Co je ale velkým pozitivem je to, že postupem času jsme se výkonnostně lepšili a poslední čtvrtinu jsme už hráli vyrovnanou partii.

Jelikož se jednalo pro všechny kluky o první ostrý zápas sezony, dalo se čekat, že chvilku potrvá, než si zvyknou na tempo hry, a že se budou vyskytovat chybičky v obsazování a nabíhání. To je věc, kterou hodláme hodně trénovat na trénincích. Zlepšení v nasazení a rychlosti bylo postupně vidět už v zápase. Tento progres je konec konců vidět i na výsledku, který i přes první čtvrtinu asi 1:6 skončil 7:15.

Celkově byly dojmy ze zápasu (jak mé, tak kluků) pozitivní a není se čemu divit, neb Štěrboholy rozhodně nejsou snadným soupeřem a až zlepšíme taktickou stránku hry, můžeme v takových zápasech i zvítězit.

Zápasu se zúčastnili: Martin Laube, Lukáš Lisner, Filip Lisner, Jan Pitro, Šimon Jeřábek, Matěj Erdinger, Karel Fišer