Ročník 2009: Skvělá čtvrtá čtvrtina

Utkání se znovu hrálo na dvě hřiště ve formátu 4+1.
:
v Ne 4.11.2018 16:00
Schulhoffova UMT.
SK Újezd P4

Hodnocení trenéra Pavla:

Kvůli početné marodce hrály oba týmy bez střídání. Fyzicky to bylo opravdu náročné. Pro kluky ale dobrá zkušenost.

Již ze začátku utkání jsme bohužel inkasovali několik branek a to se samozřejmě podepsalo. Měli jsme problémy s udržením míče a dělali jsme spoustu chyb, ze kterých těžil soupeř.

Okolo poloviny zápasu se začala silně projevovat únava a nedostatek důslednosti. Kluci často nechávali obranu jen na jednom z nich a v útoku se nedokázali prosadit tak často jako soupeř. Kluci bojovali jako lvi, ale i díky únavě a vědomí inkasovaných branek se nedokázali ve většině případů prosadit a třetí čtvrtina tak byla ve znamení dominance soupeřů.

To se ovšem nedá říct o čtvrtině poslední, kde jsme se zázračně vzchopili a celých patnáct minut jsme soupeře přehrávali. Klukům vycházelo vše - kličky, přihrávky i střelba. Vymáčkli ze sebe opravdu vše, co v nich zbylo. Možná soupeři došly síly, možná se kluci konečně přestali bát, jedno je ale jasné, pro mě jakožto trenéra to byla nejkrásnější čtvrtina, kterou jsem měl tu čest vidět.

Hodnocení trenéra Vítka:

Jelikož soupeři nepřišlo několik hráčů, tak u nich hostovali Pepa Vančura a Luky Zelenka. Věřím, že si oba zahráli dobře.

Jelikož jsme dva hráče propůjčili do Újezdského týmu, tak to akorát vyšlo a všechny čtyři týmy odehráli celý zápas bez střídání a ke konci již bylo znát, že kluci tam nechali všechno. Na našem hřišti jsme hráli ve složení Maty, Liky Ulrich, Dominik, Tobiáš, Óňa a Bobik – který se na poslední čtvrtinu vystřídal s Tomem Bílkem.

Ohledně hry – kluci kolikrát sami poznali, že když si více přihrávají, tak jim zbudou síly k lepšímu zakončení, avšak mnohokrát se snaží obehrát více hráčů po sobě a pak nejenže jim nezbudou síly pro zakončení, ale navíc spoluhráči již nečekají přihrávku a proto již nemají správnou pozici. Kluci viděli, že soupeř rozehrává od brankáře do strany a pak postupoval po čáře, avšak mnohokrát než stačili zareagovat, tak již bylo pozdě a na nás se valil útok. Toto běhání za soupeřem a hodně hry bez míče stálo kluky mnoho sil a proto již výše zmíněné, že ke konci jim již síly docházely.

Ještě bych se chtěl zmínit o standardních situacích, ať již auty, nebo rohy. Budeme muset s klukama zapracovat na této činnosti, protože často dochází k tomu, že místo toho, abychom toho využili, tak se to obrátí proti nám.

Závěrem chci všem klukům poděkovat za bojovný výkon, soupeři za hru a všem rodičům a sourozencům za podporu.

neděle 4.11.2018 | Pavel Rašplička | Přečteno: 789