Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Umíme, když chceme

Krásné a slunečné nedělní odpoledne, dobrá nálada a natěšenost.
16.kolo v Ne 20.5.2018 17:00
Schulhoffova UMT
SK Újezd P4

S těmito pocity jsem vstupoval do zápasu. Bohužel, ukázalo se, že proti nám stojí soupeř stejně a možná více bojovně naladěný a to kluky zaskočilo. Než se kluci stihli vzpamatovat, dostali jsme několik rychlých gólů a končili jsme první čtvrtinu bez vstřelené branky a hlavami dole.

Druhá a třetí čtvrtina byla úplně o něčem jiném. Dali jsme pár gólů se kterými přišla sebedůvěra, bojovnost a chuť hrát a hle! Najednou jsme vyhrávali. V těchto chvílích jsme viděli hezkou hru plnou kliček, střel a hezkých nahrávek, které kluci dělali sami od sebe a ne na nás popud.

Poslední čtvrtina už nebyla podle našich představ. Možná to byla únava z teplého počasí a z velkého počtu soupeře, který střídal celé čtyřky nebo nesoustředěnost a díky tomu jsme dostali ještě pár golíků.

Všehovšudy to byl určitě přínosný zápas, kdy nám kluci ukázali, že umí hrát suprový fotbal plný parádiček a taky nám ukázal, kde nás tlačí bota a na čem máme pracovat.

neděle 20.5.2018 | Lukáš Feňa | Přečteno: 1841