Ročník 2009: V zápase ztrácíme často soustředěnost

:
5.kolo v Pá 20.10.2017 17:00
Tempo UMT.
Tempo

Ze začátku nás potkali menší problémy s docházkou, ale ty se nakonec vyřešily. Celkově panovala přátelská nálada a před zápasem bylo veselo. Kluci se na soupeře vrhli, čímž jim byla odměnou naprostá dominance v první čtvrtině.

Bohužel ve druhé a třetí kluci zaspali, neobsazovali si hráče, blbli a celkově se nesoustředili na zápas. Kvůli tomuto zaváhání jsme inkasovali mnoho gólů. Vypadalo to, že kluci zápas úplně odevzdali. V poslední čtvrtině ale nastal obrat, kluci si začali obsazovat, nedělali chumly a pořádně makali.

Soupeře v této čtvrtině doslova rozstříleli, avšak na obrat to nestačilo - kluci prohráli 14:10.

Z Tempa si odvážíme lekci, že na zápas se musíme soustředit po celou dobu jeho trvání, a že pošťuchování a sprostá slova na hřiště nepatří.

Zápasu se zúčastnili: Kuba Kratěk, David Neuman, Kuba Foltýn, Luky Ulrych, Mirek Mašín, Ondra Kadlec, Tomáš Bílek