Ročník 2009: Vítězné zakončení podzimu

K poslednímu utkání podzimní části sezóny jsme nastoupili v sobotu dopoledne na hřišti Fotbalové akademie Praha. Každý z trenérů se po dobu zápasu soustředil pouze na své hřiště. Přinášíme vám proto dva rozdílné komentáře.
10.kolo v So 10.11.2018 11:00
Střížkov UMT
FA Praha

Hodnocení trenéra Mikyho:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Na každém z kluků bylo vidět, že chtějí vyhrát, dát gól a porvat se o každý balón. Odměnou nám bylo mnoho branek a velkých šancí. Bohužel produktivita je něco, co nás trápí během celé sezóny. Demonstrativní mohou být naše a soupeřovi úniky na samotného brankáře. Zatímco v našem případě, jsme po takové situaci mohli slavit tak jednou z pěti, soupeř byl nekompromisní a skoro každý takový únik chladnokrevně trestal.

Naštěstí pro nás, jsme si dokázali vytvořit šance, i když jsme hráli takzvaně do plných. Mohla za to slušná kombinace a komunikace. Zásadní byl však náš hlad. Skvěle jsme napadali a soupeř to měl v rozehrávce hodně složité. Někdy jsme si nepohlídali zadní vrátka a z rychlého brejku jsme inkasovali. To však je jediná kaňka na jinak velmi povedeném výkonu.

Hodnocení trenéra Páji:

Náš vstup do zápasu nebyl tak slavný. První tři čtvrtiny jsme se doslova trápili. Kluci byli zakřiknutí a zdálo se, že se snad bojí hrát. Hra k tomu byla velmi tvrdá, a i když je to objektivní fakt, kluci se často zaměřovali pouze na to a často jsme slyšeli výkřiky „to je faul!“ a podobně.

Prospělo nám prostřídání soupeřů v polovině zápasu. Kluci se osmělili a začali makat. Za to byli odměněni mnoha vstřelenými brankami v poslední čtvrtině utkání. Ta se zdá být klíčová pro výsledek zápasu, který byl nesmírně těsný. Jsem rád, že i přes nepříznivý start to kluci nezabalili. Hlavně díky teto mentální síle můžeme slavit vítězství.

Zápasu se zúčastnili: Tom Jiskra, Dan Adamec, Miky Juráček, Jára Juráček, Kirill Shvets, Marťas Sršeň, Víťa Dovhanych, Ondra Tomášek, Míša Holý, Marťas Sršeň, Jára Votípka, Vojta Sajler, Honzík Pitro, Honzík Moravec, Maty Petrák, Tom Kantůrek, (Matymu a Tomovi z ročníku 2010 mockrát děkujeme za výpomoc, do zápasu dali všechno a zaslouženě vstřelili několik branek)

sobota 10.11.2018 | Mikuláš Zbořil, Pavel Rašplička | Přečteno: 1821