Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: První mistrovský zápas

V příjemném sobotním odpoledni vstoupil hájecký ročník 2011 do svého prvního zápasu v sezóně krásným výkonem plným radosti.
1.kolo v So 8.9.2018 14:30
Háje UMT
Podolí

Před zápasem jsem se dětí zeptal, jak se cítí – od některých přišlo viditelné nadšení a těšení se na zápas, byli ale i tací, kteří byli nervózní a báli se případné prohry.

Nicméně jakmile se zapískal začátek zápasu, pochyby a strach zmizely a byla znát a vidět jen natěšenost a radost ze hry. Z mého pohledu si všichni zapas velmi užili a jsem velice nadšen z předvedeného výkonu všech dětí – skvělí brankáři, veliké množství pokusů o kličku, z nichž většina byla úspěšná, krásné góly, aktivita všech dětí, snaha získat míč, to vše bylo k vidění po celý zápas i přes narůstající únavu dětí. Byl to pro ně první zápas o délce 4x15 minut a zvládli jej naprosto fantasticky.

Moc děkuji rodičům a fanouškům za to, že děti podpořili a nechali je hrát jejich hru.

sobota 8.9.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1967