Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Vyrovnané utkání v Kobylisích

Ve svátečním pátečním poledni se hájecký ročník 2011 vydal na svůj čtvrtý zápas v tomto ročníku.
4.kolo v Pá 28.9.2018 11:30
ZŠ Hovorčovická T.
Admira

Zápas s Admirou byl velice vyrovnaný, nesl se v duchu hesla “každý chvilku tahá pilku”. Vstoupili jsme do něj z mého pohledu aktivněji než do předchozích zápasů, už to nebyla ta naše pomalu tradiční ospalost, ale chuť hned od začátku, která v průběhu zápasu neopadala.

Občas nám nevycházela naše rozehrávka od brankáře, náš pohyb při ní nebyl úplně optimální, a tak ji naši brankáři byli nuceni řešit nákopem. Sice jsme z toho dali pár gólů, ale nebylo to úplně fotbalové, a jelikož naše děti tu fotbalovost v sobě mají, byla by veliká škoda ji nevyužívat a nerozvíjet – když se nám dařila a nabídka kluků v poli byl ideální, tak z toho vznikaly moc hezké akce. Kluci a holky ukázali velikou sílu v soubojích 1 na 1, tam vnímám, že jsou ohromně silní, navíc na kličky a uvolnění navazovaly buď hezké přihrávky na uvolněného spoluhráče nebo krásné zakončení.

Za mě moc povedený zápas, super výkon od dětí, věřím, že si ho užily!

Moc děkuji rodičům a fanouškům za aktivní podporu dětí.

Zápas odehráli: Ondra Bareš, Klárka Bartošová, Dan Bohdal, Šíma Förster, Šíma Hořák, Tom Kotaška, Váša Novák, Eda Pacák, Kuba Suchánek, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Štófi Vlach, Monča Zdeňková.

pátek 28.9.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1833