SK Újezd P4 – Starší přípravka 05/06

V pátek 11. září se uskutečnil zápas mezi týmem z Újezdu a naším mixem ročníků 2006 a 2005. Hned ze začátku jsem byl velmi mile překvapen tím, že kluci z ročníku 2005 sami a intuitivně zahájili předzápasovou přípravu se vším co je k takové přípravě potřeba. Chvilku to trvalo, ale do předzápasového nasazení se dostali i hráči ,,šestek,, a vypadalo to, že budeme na zápas výborně připraveni.
2.kolo v Pá 11.9.2015 17:00
Újezd P4 UMT
SK Újezd P4

Paradoxně byl však opak pravdou. Domácí Újezd se velmi brzy ujal dvoubrankového vedení a kluci vypadali dosti překvapeně. Zápas se však stále zdál býti hratelný a kluci si to uvědomovali. Z tohoto důvodu do zápasu dali všechno, a jaká to pak byla podívaná! Nasazení z obou stran bylo vskutku enormní a všichni hráči si za to zaslouží pochvalu. Z pozice trenéra se mi zdálo, že to kluci berou občas až moc na sebe. Tým Újezdu často napadal v několika hráčích našeho jednoho obránce a v tu chvíli se hodila spíše přihrávka volnému hráči, než samostatný průnik. To i sami kluci v přestávkách uznali a bylo vidět, že dokážou taktiku v průběhu zápasu měnit. Musíme si uvědomit, že hřiště je nyní veliké a hráčů nám přibylo, už není tak jednoduché projít kolem 4 hráčů a skórovat. Ve druhé půlce kluci skvěle mixovali právě ony přihrávky a kličky a často se po obejití jednoho či dvou hráčů snažili o nalezení lépe postaveného spoluhráče.

Velké poděkování patří rodičům obou týmů, kteří svým povzbuzováním vytvořili parádní atmosféru, která kluky a holky z obou týmů motivovala ještě k lepším výkonům. Za to se jim například Hynek odměnil Hattrickem, Dominik srovnávacím gólem na 4:4, nebo David pěknou střelou z velké dálky, kterou uzavřel skóre tohoto parádního zápasu na konečných 5:5.

Zápasu se zúčastnili: Brunovský, Borkovec, Zlatuška, Mareš, Moravec, Zahálka, Schrojf, Veselý

pátek 11.9.2015 | Tomáš Gabík | Přečteno: 8809