Starší přípravka 2005 - Dolní Počernice

V zápase letos nově vzniklé uzavřené soutěži, nazvané Jihovýchodní liga, jsme na domácím hřišti přivítali hráče z Dolních Počernic.
:
2.kolo v Ne 20.9.2015 12:00
Schulhoffova UMT
D. Počernice

Před zápasem jsem se trochu obával jak kluci zvládnou zápas kondičně, protože jsme neměli nikoho na střídání. Opak se stal pravdou a kluci se zejména v první čtvrtině na hřišti jenom hledali. Druhá čtvrtina už byla o něco lepší, ale stále jsem čekal od kluků o něco víc. Dostávali jsme zbytečné góly a často hodně šťastné po teči našich obránců, což bylo ale důsledkem toho, že jsme byli v soubojích o krok později. V třetí čtvrtině to přišlo, kluci se našli na hřišti a bylo tam mnoho hezkých akcí, přihrávek, výborný pressing, jenom díky horšímu zakončení se nám nepodařilo střelit více gólů, ale kluci se fotbalem v těchto chvílích bavili. Stále je co zlepšovat, ale právě na takovýchto výkonech je třeba stavět. Ve poslední čtvrtině se zápas znovu vyrovnal to zejména proto, že kluci už neměli dostatek sil jezdit nahoru a dolů, proto se soupeř dostával do hodně brejkových situací. Na závěr bych chtěl vyzvednout výkon gólmana, který nás podržel svými zákroky, dobrým čtením hry a velice klidnou a přesnou rozehrávkou.

Hráči: Míša Moravec, Fíla Kaňka, Kuba Danda, Martin Matějka, Alex Mathouchanh, Lukáš Odvárko

neděle 20.9.2015 | Martin Zálepa | Přečteno: 3153