V lednu 2014 vyšly tyto články:

10.1.Hodnocení podzimu mladší žáci A+BRenata Klíčová

Mladší žáci A i mladší žáci B se drželi celý podzim na špici tabulky a předváděli hezký fotbal. Příprava na jaro bude probíhat zejména u nás na hřišti, kdy oba týmy budou hrát naši zimní ligu.

13.1.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V úterý 21.1. se v kantýně na Hájích uskuteční první trenérská schůze v tomto roce. Začátek schůze bude v 18:30. Na začátku proběhne vyhlášení ankety hráčů a trenérů roku 2013, vyhodnocení hráči budou pozváni emailem či telefonem v tomto týdnu.

16.1.Na turnaji v Modřanech si ročník 2006 vystřílel medaileOtmar Mansour

Dva týmy mladší přípravky B odehrály turnaj v Modřanech pořádaný Tempem. Jak už je zde zvykem, hrálo se na vstřelené branky. Kluci skončili na 2. a 5. místě. V článku naleznete i dvě krátká videa z turnaje.

17.1.5 týmů Mendelky na turnaji PFS 1.a 2. třídOtmar Mansour

V úterý a ve středu absolvovaly děti z Mendelky dva turnaje na Motorletu pro 1. a 2. třídy. Celkem se zúčastnilo 28 dětí na 5 týmů. Kluci a holky se umístili na 1., 3., 6., 6. a 7. místě, co je však důležité, že si akci všichni skvěle užili. Se dvěma týmy jsme tak vybojovali postup do dalšího kola.

19.1.Kop Cup 2014Otmar Mansour

V pátek 24.1. a v pondělí 27.1. se koná již pátý ročník tradičního fotbalového turnaje Kop Cup pro první stupeň základních škol na JM. Tuto akci pořádá DDM JM ve spolupráci se ZŠ Květnového vítězství 1554. FC Háje má jako tradičně na starost sportovní organizaci tohoto turnaje. Letos se poprvé podívají do haly i prvňáčci, na vedlejším hřišti budou hrát třeťáci, v tělocvičně druhé třídy (24.1.). V pondělí pak budou hrát čtvrťáci v tělocvičnách a páťáci v hale. Jedná se o jeden z největších turnajů v Praze pro děti prvního stupně. Všichni fanoušci jsou (zejména do haly) srdečně zváni.

20.1.Turnaj Hamr Braník - ročník 2006Jan Špinka

V sobotu 12. ledna jsme odehráli turnaj v nafukovačce Hamr Braník. Turnaje se zúčastnilo pět mužstev. Hrálo se na čtyři brány a systém turnaje byl dvoukolový, takže jsme s každým týmem hráli dvakrát. Na turnaj jsme vzali šest kluků, což při počtu čtyř hráčů na hřišti, je ideální počet, aby si kluci co nejvíce zahráli. Hrálo se bez brankářů. Turnaj se hodnotil počtem vstřelených gólů, jiný systém naši kluci ani neznají.

20.1.Mladší přípravka 2006 - miniturnaj na KvětňákuOtmar Mansour

V neděli 19.1. jsme před turnajem ročníku 2006 sehráli ještě s jednou skupinou kluků miniturnaj či spíše 6 krátkých zápasů. Zahráli si Šeberov, 2 týmy Hájů ročníku 2007 a my. Vzali jsme skupinu pomaleji se učících kluků, aby hra byla přibližně vyrovnaná.

21.1.Výsledky ankety hráče/trenéra roku 2013Otmar Mansour

Dnes na trenérské schůzi proběhlo vyhlášení ankety hráče/trenéra za rok 2013. Výsledky byly sečteny na základě hlasů hráčů a trenérů, hlasy trenérů se počítaly dvojnásobně. Je zapotřebí však brát anketu s určitou rezervou, spíše jako motivaci či ocenění hráčů a trenérů. Výsledky a fotky z ankety naleznete v článku.

23.1.Turnaj ročníku 2006 na Květňáku - 19.1.2014Otmar Mansour

Na námi pořádaném turnaji na Květňáku pro ročník 2006 jsme nastoupili se třemi týmy a zahrálo si celkem 21 dětí. Klasicky se u nás hrálo na vstřelené branky. Naše týmy se umístily na 2.,7. a 8. místě. Všichni si zahráli porci 7 zápasů a po turnaji byli kluci značně unavení.

26.1.Turnaj Hamr pro ročník 2006Otmar Mansour

V sobotu 25.1. jsme jeli se dvěma týmy na Hamr. Hrálo se v nafukovačce na umělce systémem 4+0 na 4 branky. O pořadí rozhodovaly vstřelené branky, těch jsme vstřelili 18 a 31 a umístili se na 3. a 5. místě.

27.1.Ročník 2005 - Turnaj HamrDavid Prachař

Na turnaji na Hamru hraném systémem 4+0 na 4 branky se kluci umístili na 6. místě.

27.1.Ročník 2005 - Turnaj ModřanyMatěj Soucha

Na nedělním turnaji v hale v Modřanech kluci skončili na druhém místě.

28.1.Z turnaje v Modřanech s bronzem na krku - ročník 2007Otmar Mansour

Předpřípravka ročník 2007 se v neděli odpoledne zúčastnila turnaje v Modřanech pořádaný Tempem. Po velmi dobrých výkonech kluci skončili na 3. místě.

30.1.Metodické povídání pro rodičeOtmar Mansour

V úterý 4.2. proběhne od 18:30 v kantýně na Hájích metodické povídání pro hájecké rodiče, představení a prohloubení filozofie našeho klubu a jak pracujeme a s dětmi. Povídání bude zaměřené hlavně na pedagogiku a pochopení základních principů. Zaměření je zejména na nejmladší kategorie, budeme však rádi, když dorazí i rodiče starších dětí. Tato beseda bude trvat přibližně hodinu. Všichni jste srdečně zváni a věříme, že si najdete čas a dorazíte.