archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.10.Mladší dorost - Přebor - 7. kolo: FC Háje vs. FK Viktoria Žižkov 2:3 (0:2)Klub V 7. kole jsme na domácím hřišti přivítali celek FK Viktoria Žižkov, který se držel na 3. místě tabulky. Do utkání jsme vstoupili, vzhledem k absencím v kádru, se třemi posilami ze staršího dorostu.
29.10.Trenérská schůzeKlubSchůze trenérů a vedoucích bude 3.11. od 19hod. na Hájích v prostorách kantýny. Děkuji Filip
29.10.Mladší dorost - Přebor - 8. kolo: Bohemians Praha vs. FC Háje 3:0 (1:0)Klub V 8. kole na nás čekalo mužstvo Bohemians Praha. V tabulce byl soupeř za námi, ovšem dění na hřišti tomu neodpovídalo, a tak jsme se opět přesvědčili, že nelze spoléhat na sílu soupeře podle momentální tabulky...
27.10.ŘÍKAJÍ NÁM IMPORTÉŘI, VĚDÍ FOTBALOVÉ HÁJEKlubHrát doma není žádná výhoda. Tedy alespoň pro fotbalové Háje, které to jasně prokazují v pražském přeboru. Naposledy Háje doma padly s nováčkem soutěže - ČAFC, když podlehly 0:2. Obě branky dostaly Háje v úvodních dvaceti minutách. Na kontě tak doma mají po šesti vystoupeních jedno vítězství nad rezervou Bohemians Praha, čtyř porážky o gól a prohru 1:4 s celkem Přední Kopaniny.
27.10.Muži A přebor 10. kolo - FC Háje JM - ČAFC 0:2 (0:2)Klub Háje potvrdily, že se jim v této sezoně daří výsledkově víc na hřištích soupeřů. Ukázal to hned úvod zápasu, který byl z obou stran sice opatrný, jenže hosté se brzy ujali vedení.
24.10.Ml.žáci "C" - 7. koloFC Háje - Dol. Měcholupy 2 :4Klub Za sobotního dopoledne jsme přivítaly soupeře z Dolních Měcholup. Nastupovali jsme k zápasu se snahou předvést co nejlepší výkon.
19.10.Ml. žáci přebor 7.kolo FC Háje JM - Bohemians Praha 0:2 (0:1)Klub Za chladného, ale jasného rána jsme přivítali soupeře ze Střížkova. Nastupovali jsme k zápasu s tím, že by jsme rádi potvrdili přivezené 3 body z minulého kola.
19.10.Ml. žáci přebor 6.kolo ČAFC - FC Háje JM 1:2 (1:1)Klub V neděli jsme jeli na hřiště ČAFC kde jsme chtěli stůj co stůj získat vytoužené body. Milan si s sebou vzal velkého slona, jako maskota, kterýž nám měl přinést štěstí. Štěstí jsme nakonec měli a nejen jeho zásluhou.
19.10.Muži A přebor 9. kolo - Aritma - FC Háje JM 2:3 (1:1)Klub Kolaps Aritmy přišel v nastavení V zajímavém utkání dvou týmů z konce tabulky Aritma dvakrát vedla, ale tři body si nakonec odvážejí šťastnější Háje, díky vítězné trefě Souchy v první minutě nastaveného času. Přitom lepší úvod si snad ani domácí nemohli přát.
15.10.Ml. žáci přebor 5.kolo FC Háje JM - FSC Libuš 2:4 (1:2)Klub Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Libuše. Do zápasu jsme nastoupili s velkou bojovností. Soupeře jsme celý zápas tlačili, hra se odehrávala převážně na jeho půli, ale zase stačilo pár úniků soupeřových hráčů a zápas pro nás skončil smutnou prohrou 2:4.
15.10.Muži A přebor 8. kolo - FC Háje JM - Přední Kopanina 1:4 (1:1)Klub Háje s Kopaninou zkolabovaly v závěru. Fotbalisté Přední Kopaniny prodloužili vítěznou sérii na tři kola a usadili se v čele tabulky. Na Hájích zvítězili 4:1 a stejně jako před rokem zápas rozhodli až v závěru.
14.10.Starší dorost - Přebor - 8. kolo:FC Háje - SK Střešovice 1911 2:2 (2:2)Klub I ve třetím zápase za sebou se nám podařilo bodovat. Po asi naší nejlepší podzimní pětačtyřicetiminutovce ve druhé půli, jsme přesto na vítězství nedosáhli a rozdělili se o body se soupeřem ze Střešovic.
13.10.Starší dorost - Přebor - 7. kolo:Slovan Bohnice - FC Háje 0:3 (0:1)Klub Jednoznačné vítězství pro naše barvy jsme si tentokrát přivezli až druhého konce Prahy, z Bohnic.
12.10.Mladší dorost - Přebor - 6. kolo: Sokol Stodůlky vs. FC Háje 1:1 (0:1)Klub V 6. kole jsme zajížděli na hřiště Stodůlek. Čekal nás soupeř ze spodního patra tabulky, který však neměl špatné výsledky.
8.10.Informace FC TJ Háje k areálu Schulhoffova.Klub

Dne 1.9.2008 jsme na těchto stránkách informovali o postupu MČ Praha 11 při řešení právního sporu ve věci pronájmu areálu Schulhoffova, ...

6.10.Muži A přebor 7. kolo - FC Háje JM - Újezd nad Lesy 1:2 (1:2)Klub Dění na trávníku ovládaly v první půli Háje, jenže propadaly v koncovce. Újezd tak potvrzuje, že body vozí hlavně z venku.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 3. kolo: FC Háje vs. PSK Union 10:0 (1:0)Klub V 3. kole jsme hostili na domácím hřišti nováčka soutěže PSK Union. V utkání jsme chtěli navázat na tři body z Čafky, a to se nám dokonale povedlo.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 4. kolo: SK Horní Měcholupy vs. FC Háje 8:1 (1:0)Klub Po minulé vysoké výhře přišlo kruté, leč zasloužené vystřízlivění v podobě "šišky" od Měcholup.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 5. kolo: FC Háje vs. FK Dukla 1:0 (0:0)Klub V 5. kole jsme na domácím pažitu hostili soupeře z Julisky, a totiž FK Duklu, čili soupeře stejně starého. A to, co se nám povedlo, nelze nazvat jinak než výsledkovou senzací!
2.10.Starší dorost - Přebor - 5. kolo:ABC Braník - FC Háje 3:2 (2:1)Klub Druhý zápas v řadě jsme vyšli bodově naprázdno, ač jsme dnes minimálně po bodu sahali.