Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2006 vyšly tyto články:

6.11.Starší přípravka A : FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 3:0 (1:0)KlubPři podzimním sychravém dopoledni jsme přicestovali na půdu soupeře, který se pohybuje ve středu tabulky. Nabuzeni sérií remíz, kterou jsme si všichni přáli zlomit v naše první vítězství.
13.11.Mladší žáci B - Vršovice 0 : 4 I.A třídaKlubFC HÁJE-VRŠOVICE 0:4 Zápas ve kterém Jirka Petr začal zápas jen na lavičce kvůli pozdnímu příchodu. První poločas jsme na soupeře v žádné fázi nestačili a po právu šli do kabin za stavu 0:3!!!
16.11.Mladší žáci B - Stodůlky 1 : 1 I.A třídaKlubSTODŮLKY:HÁJE 1:1 Konečně jsem viděl své hráče jak šli do zápasu s tím,že soupeře porazí...A celí první poločas tomu i naše hra odpovídala.Dali jsme branku a dál se tlačili do zakončování...
19.11.St. přípravka A - Řepy 1 : 1 (1:0) I.A třídaKlubV posledním podzimním kole jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Řep.Souboj se soupeřem z přední části tabulky sliboval zajímavý fotbal, protože kluci se vždy proti celkům z popředí tabulky chtějí ukázat.