archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.4.McDonald´s cup 2010 1.-3. třídyKlub Turnaj se nesl ve znamení lízátek, pohody, balónků, tužek, freestylu, přátelské atmosféry, ale také ambicí, úspěchu, no a to nejdůležitější na závěr, nesl se ve znamení FOTBALU!!
29.4.Změna termínu mistrovského utkání ml.dorostuKlubSoutěžní utkání ml.dorostu s Viktorií Žižkov se ze soboty 8.5.2010 překládá po vzájemné dohodě na pátek 7.5.2010 od 18,30 hod.Hřiště Horní Počernice UMT
28.4.Starší přípravka C - Háje - Čechie Smíchov 1:11KlubProti týmu bojujícímu o titul jsme body neurvali.
27.4.Změny termínu utkání Mladší žáci "A" a "C"KlubInformace o přeložených zápasech ml.žáci "A" - Bohemians Praha původní termín 22.5.2010 je přeložen na 20.5.2010 od 17.00hod ml.žáci "C" - D.Počernice z 15.5.2010 přeloženo na 6.5.2010 od 17.30hod
26.4.Slavia - Ml.přípravka "A" 5:0 (2:0) + FOTOKlub Slunečné počasí nás od porážky z Edenu neuchránilo.
26.4.Újezd n.L. - Háje (Muži A) 5:1 (0:1)KlubMakové lízátko, čokoládová kamna, skleněný župan. Podobně nesmyslně vyznělo utkání 22. kola pražského přeboru, v němž se Háje představily v Újezdě.
25.4.Ml.dorost - Dukla Praha - Háje 1 - 2 (0 - 0)Klub Zápas dvou rozdílných poločasů se odehrál v nedělním odpoledni na novém ruzyňském hřišti, kde je doma pražská Dukla.
25.4.Kačerov - Ml. přípravka "B" 7:1 (4:1) + FOTOKlub Na půdě druhého Kačerova jsme předvedli velice dobrý výkon, ve středu hřiště jsme měli jasnou převahu díky dobré kombinaci. Bohužel nás srážely chyby v obraně, které soupeř využíval. Na obrázku je nejlepší hráč zápasu Vojta Hůlka, který odehrál zápas opravdu parádně.
25.4.Mladší žáci "A" - Braník 4:3 (3:1) + FOTOKlub V utkání druhého týmu se třetím jsme dokázali zejména díky proměněným šancím v první půli družstvo Braníku porazit. Ve druhé půli nás Braník zatlačil a do poslední chvíle jsme se báli o výsledek.
24.4.FK KLÁNOVICE - FC H Á J E "B" 1 : 1 /0:0/KlubDne 24.04.2010 v 17:00 h FK KLÁNOVICE - FC H Á J E "B" 1 : 1 /0:0/ Sestava: TLUSTÝ MARVAL KREJČÍ HOVORKA KABELKA ZAJAC ŘEZNÍČEK AKSAMIT NEUMANN KREMLA STŘÍBNÝ Náhradníci: GAZUR - 58´ za Neumanna L. HOŠEK - 79´ za Zajace V. DVOŘÁK - nesvlékal se Žlutá karta: ŘEZNÍČEK - 80´ za strkání do soupeře, který jej 2x nakopl
24.4.Šeberov - Mladší přípravka "C" 6:1 + FOTOKlub Utkání béčka 2001 skončilo pro nás debaklem. Hra přitom špatná nebyla a zejména ze začátku druhé půle byla k vidění hezká hra.
19.4.Starší přípravka 1999 - Vyšehrad 2:0 (0:0)KlubPEPE Bára zachránil ročník 1999!
19.4.ML.Ž "C"KlubMl.Ž. " C " - SK Viktoria Žižkov 2 :1 ( 0:0)
19.4.Ml. přípravka "A" - Viktoria Žižkov 3:3 (2:1)Klub Po výsledkově nepodařeném utkání s Braníkem nás čekal další hratelný soupeř. Po suverénní první půli, kterou jsme zahráli opravdu dobře, na nás Viktorka v poločase druhém vlétla. Dostala nás pod velký tlak a málem si odvezla všechny body.
19.4.ML.Ž "C"KlubSK Aritma Praha "B" - Ml.Ž. "C" 0 : 1 (0:1)
19.4.Ml.přípravka "B" - Meteor 2:3 (1:2) + FOTOKlub Po dlouhé době jsme si zahráli proti stejně starým klukům. Soupeř nás přehrál zejména na začátku a na konci utkání. Utkání by slušila více remíza, Meteor vyhrál díky dobře nacvičeným rohům.
18.4.Ml.dorost- Háje - Aritma 4 - 1 (2 - 1)KlubV sobotu časně ráno jsme přivítali mužstvo Aritmy. Pro obě mužstva to bylo velmi důležité utkání v bojích o setrvání v přeboru.
18.4.Muži I.B třída - FC H Á J E "B" - FK Ú J E Z D nad Lesy 2 : 0KlubDne 18. 04. 2010 v 17:00 h FC H Á J E "B" - FK Ú J E Z D nad Lesy 2 : 0 (1:0) Sestava: MATĚJOVSKÝ MARVAL KREJČÍ VLASÁK KABELKA ZAJAC BEDNÁŘ AKSAMIT ŘEZNÍČEK ŠTÍPEK STŘÍBNÝ
18.4.Pražský přebor 21 kolo FC Háje - FSC Libuš 1:2 (1:2)KlubZa slunečného počasí se ve stínu islandského mraku mužstvo Hájů postavilo proti soupeři z Libuše.
14.4.starší přípravka b ( roč 99) - Střešovice BKlub V tomto utkání jsme potvrdili roli favorita a soupeře přehráli o 3 branky.