archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.4.ZÁPIS ZE SETKÁNÍ S RODIČI V KCMTKlubDne 19. 4. 2017 proběhlo setkání rodičů fotbalového klubu FC Háje JM a Háje SOS, o.p.s. s vedením klubu. Na programu byly body související s činností klubu, organizací klubu, shrnutí akcí klubu apod. Zápis z programu toho setkání najdete níže.
29.4.Ročník 2004: Vydařená odveta s BraníkemHJM - BRB 4:1, 18.kolo | Peter BíroDva dni po porážce s Braníkem, k nám zavítali jejich spoluhráči a čtyři kluci, kteří proti nám hráli i ve čtvrtek.
28.4.McDonalds Cup - Partnerská ZŠ MendelovaOtmar MansourV pátek 21.4. jsme se zúčastnili obvodního kola McDonalds cupu v kategorii B, tedy starší děti.
28.4.Ročník 2004: Ostrý návrat po Velikonocích HJM - BRA 1:3, 18.kolo | Peter BíroPo Velikonočním turnaji nás čekal návrat zpátky do reality, utkání bylo v čase, kdy se hráči vrací ze škol a nestíhají svačinu pro potřebnou energii.
28.4.Ročník 2003: Nový model pátečního tréninku Josef KostkaNový model pátečního tréninku ročníku 2003.
28.4.Ročník 2009: Devět branek na ZlíchověFZL - HJM 13:9, 14.kolo | Mikuláš ZbořilV pátek odpoledne jsme se sešli na težko nalezitelném hřišti Zlíchova.
28.4.​Odhlášení družstva staršího dorostu ze soutěžeKlubV rámci otevřenosti níže vysvětlujeme důvody, které nás vedli k odhlášení soutěže přeboru Prahy staršího dorostu.
27.4.Ročník 2006: Chladná sobota v RadotíněRAD - HJM 5:7, 14.kolo | Vladislav VolfV chladnou a deštivou sobotu nás čekal zápas v Radotíně.
27.4.Ročník 2004: Bayern Soccer CupTRJ - HJM, 0.kolo | Peter BíroJiž druhým rokem jsme se podívali do Německa na mezinárodní turnaj.
26.4.Ročník 2006: "Když nemůžeš, tak přidej víc"ARI - HJM 28:8, 14.kolo | Jan ŠpinkaV pátek odpoledne jsme pokračovali v nabitém zápasovém programu. Po čtvrtečním zápasem s FA, odehrála většina hráčů dopoledne školní turnaj a večer je čekal zápas na Aritmě a Čafce.
26.4.Ročník 2005: Jeden za všechny, všichni za jednohoHJM - TJP 2:0, 18.kolo | Jan ŠpinkaV neděli nás čekalo další utkání, chtěli jsme navázat na zlepšený výkon, který jsme předvedli minulý zápas ve druhém poločase.
26.4.Ročník 2007: Aprílová neděle na HájíchHJM - DUB 20:19, 14.kolo | Renata KlíčováV neděli 23.4.2017 jsme odehráli mistrovské utkání na našem domácím hřišti. Soupeřem nám byli kluci z Dubče.
26.4.Oslavte čarodějnice na HájíchJan ŠpinkaV neděli 30. 4. 2017 se uskuteční již tradiční akce. Pálení čarodejnic.
25.4.Ročník 2009: Nováčci se rychle adaptovaliHJM - ARI 12:27, 14.kolo | Otmar MansourV sobotu ráno jsme nastoupili k zápasu proti Aritmě. Zápas můžeme s ohledem na okolnosti hodnotit pozitivně. Byl to také první zápas pro Toma Kubíka a Máru Kulhánka, kteří s námi začali nedávno trénovat
25.4.Ročník 2003: Zápas o třetí místo s MotorletemMTC - HJM 1:3, 14.kolo | Josef KostkaV tomto zápase šlo o přímý souboj o třetí místo, na které jsme se chtěli vyhoupnout. Zápas se hrál na přírodní trávě na Uhelných Skladech.
25.4.Ročník 2002: Vyrovnaný zápas na Julisce DUK - HJM 2:1, 14.kolo | Viliam KrbúšikVedeli, že nás čaká ligový tým a ,že to bude veľmi náročné to sme tiež čakali, ale že budeme hrať na hlavnom ihrisku Dukly, což sa nepošťastí každému, sme nečakali.
24.4.Muži A: Poločasové vedení na body nestačiloCAP - HJM 3:1, 22.kolo | www.fotbalpraha.cz Zápas dvou velmi rozdílných poločasů viděli diváci v sobotu dopoledne na Čafce, která hostila Háje. Hrálo se na umělé trávě, což bylo výhodou zejména pro hosty, kteří na ní své domácí zápasy hrají po celou sezonu a v první půli to bylo vidět. Háječtí byli aktivnější a domácí hráči se po celých 45 minut nemohli dostat do tempa. Vše se zlomilo až po přestávce, kdy se Čafka trochu probudila, díky třem chybám hostů otočila vývoj utkání na svou stranu a vyhrála 3:1.
24.4.Ročník 2008: Deštivá sobota na SchulhoffceDan BenešV sobotu odehrál ročník 2008 dvě utkání, nejprve ráno s Aritmou a v poledne s Hamrem.
24.4.Ročník 2005: Konfrontace se sousední Uhříněvsí HJM - UHR 1:13, 14.kolo | Karel MoravecJednalo se o další velmi těžký zápas. Opět proti nám nastoupili kluci převážně z ročníku 2004 s jasnou výškovou i silovou převahou. Od začátku bylo znát, že silově na soupeře nestačíme, ale většina kluků se do zápasu pustila bez většího respektu a snažili se bojovat.
23.4.Ročník 2006: Vyrovnané utkání v Jihovýchodní lizeCAP - HJM, 3.kolo | Karel HonigV pátek odpoledne jsme odehráli další povedený zápas Jihovýchodní ligy na krásném travnatém hřišti na půdě týmu ČAFC.