31.5.Ml.ž. "C"KlubInformace pro rodiče.
26.5.Upozornění pro rodičeKlubVe dnech 4.6. a 8.6. se od 17 hodin koná na hřišti Schullhofova nábor kluků i děvčat se zájmem o fotbal, zejména pro ročníky 2003 a 2004. Kdo má čas a chuť, ať dorazí, budeme se těšit. V případě nejasností či dotazů se prosím obraťtě na paní Klíčovou - 603 154 352 nebo na pana Horníka - 777 634 394.
24.5.Ml.ž. "C"Klub SK Viktoria Žižkov - FC Háje 1:7 (1:3)
20.5.MLADŠÍ DOROST - INFORMACEKlubKontaktní informace: Martin Brož - trenér: tel. 773 955 606 Jaroslav Nerad - vedoucí, asistent trenéra: tel. 602 794 448
17.5.Přebor 24 kolo ČAFC - FC Háje JM 0:4 (0:3)Klub Velké překvapení se zrodilo v Záběhlicích, kde Háje po nadšeném výkonu celého mužstva doslova smetly pátý celek přeboru a to si ještě dovolily zahodit jednu penaltu. Domácí Čafka nezachytila raketový nástup hostů a po šesti minutách už prohrávala dvoubrankovým rozdílem.
17.5.Ml.ž. "C"Klub Dolní Měcholupy - Háje 5:1
17.5.Ml.ž. "C"Klub FC Háje - FK Admira 1:4
16.5.Trenérská schůzeKlubSchůze trenérů a vedoucích bude 26.5.2009 od 19hod. na Hájích v prostorách kantýny. Děkuji Filip
3.5.Přebor 23 kolo Přední Kopanina - FC Háje JM 4:2 (3:1)Klub Háje předvedly na Kopanině velmi dobrý výkon. Dostaly se do vedení nastřelily tyč, ale nezvládly koncovku první půle.
2.5.Ml.ž. "C"Klub FC Háje : Klánovice 4:4