V květnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.5.ML.Ž. "C"Klub Čechie Dubeč - ML.Ž "C" 0 : 9 (0:3)
2.5.Ml.dorost - Háje - Zličín 2 - 2 (1 - 0)KlubNa prvního máje v 8,30 hod.jsme nastoupili k dalšímu utkání na domácím hřišti.Soupeřem nám byl kilometrově ,ale ne bodově v tabulce vzdálený Zličín.
2.5.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - Rapid Malešice 5 : 1KlubDne 2.5.2010 v 17:00 h FC H Á J E "B" - TJ MALEŠICE - RAPID 5 : 1 /1 : 0/ Sestava: MATĚJOVSKÝ MARVAL KREJČÍ VLASÁK KABELKA ZAJAC AKSAMIT BROŽ ŠTÍPEK R. KREMLA ŠTÍPEK P.
3.5.Mladší přípravka "C" - SKHM 1:1 (1:0) + FOTOKlubV sobotu jsme na našem hřišti přivítali soupeře z druhé strany přehrady. Ačkoliv měly oba týmy velké množství šancí, strhnout vítězství na svoji stranu se žádnému nepodařilo a zápas tak skončil zaslouženou remízou.
3.5.Mladší přípravka "B" - REAL 6:0 (5:0) + FOTOKlub Po vydařených čarodejnicích jsme nastoupili na prvního máje proti REALu. V prvních třech minutách jsme již vedli tři nula. Po třetí minutě jsme však již každou minutu branku nevstřelili a tak místo potenciálních 50:0 skončil zápas mírnějším výsledkem, a to 6:0.
4.5.Dolní Chabry - Mladší přípravka "B" 7:3 (4:1)Klub Místo úterního tréninku jsme si udělali výlet přes celou Prahu k předehrávce mistovstkého utkání proti Chabrům. Zápas byl velmi povedený a ne zcela rovném terénu se hrál vcelku pohledný fotbal, ve kterém ani jeden z týmů nedal soupeři nic zadarmo.
7.5.Ml.dorost - Viktoria Žižkov - Háje 5 - 1 (1 - 0)KlubNezvykle od 18.30 v pátek jsme sehráli mistrovské utkání s Viktorií Žižkov.Vyšli jsme vstříc žádosti a vyrazili v páteční dopravní špičce do Horních Počernic.
9.5.Kunratice - Mladší přípravka "C" 6:3 (5:0) + FOTOKlub Kluci hráli ve stejný čas jako áčko, a tak museli pomoci kluci z 2002. Po špatné první půli se kluci v poločase druhém zvedli a předvedenou hrou soupeře přehráli.
9.5.Dne 9.5.2010 v 17h Slovan BOHNICE - FC HÁJE "B" 6:0 (3:0)KlubUtkání se hrálo na hrbolatém trávníku, což je pro nás nevyhovující, neboť na trávě trénujeme minimálně. Bylo ideální fotbalové počasí.
10.5.Turnaj ČAFC (ročník 2002) - 7. místo, FOTOKlub V sobotu jsme se účastnili dobře obsazeného turnaje pro ročník 2002. Hrálo se na krásném pažitu a naštěstí nám po celý den vydrželo svítit sluníčko.
12.5.Odkaz foto ročník 2001KlubFotky ročníku 2001 od paní Hadrabové k nahlédnutí ZDE Fotogalerie bude průběžně aktualizována. Kdo by z rodičů ještě fotil, řekněte si prosím paní Hadrabové o přihlašovací údaje a heslo.
14.5.! MLADŠÍ DOROST - DŮLEŽITÁ INFORMACE !KlubDnes tj. 14.5. 2010 je trenink ZRUŠEN, z důvodu nepřízně počasí. Zítra sraz na zápas v 9,30 na hřišti FC Háje.
15.5.Ml.dorost - Háje - Bohemians Praha 4 - 0 (1 - 0) + doplněné fotoKlubPo dvou zápasech, kdy jsme brali pouze bod za domácí remízu se Zličínem jsme v sobotu plně zabodovali doma s Bohemians Praha.
16.5.Ml.Ž. "C"KlubSokol Dolní Počernice - Ml.ž."C" 0:1 (0:0)
16.5.ML.Ž."C"KlubML.Ž."C" - TJ Kyje 6:1 (1:1)
16.5.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - ČAFC 0 : 2 (0:1)KlubUtkání s prvním mužstvem tabulky se hrálo za podmračeného počasí s mírným větříkem od třešňovky, ale za přijatelného fotbalového počasí.
20.5.Mladší přípravka "C" - Štěrboholy 0:7 + FOTOKlub Utkání s prvním týmem tabulky se nám příliš nepovedlo. Někteří kluci byli navíc unavení po utkání s Tempem, které se hrálo o dvě hodiny dříve.
20.5.Tempo - Mladší přípravka "A" 7:0 (2:0)Klub Zápas na Tempu nám rozhodně nevyšel podle našich představ. Dokud se soupe nedostal do dvoubrankového vedení, tak to vypadalo na vyrovnanou hru, kluky to ale najednou položilo a proto nás porazilo Tempo rozdílem třídy.
21.5.CU Bohemians Praha - Ml.přípravka "B" 6:1Klub V neděli jsme se vydali do boje na Vítkově. Proti ročníku 2003 jsme postavili kluky, který toho ještě moc neodkopali. Místo toho, abychom se na o rok mladších klucích chytli, dali nám Bohemáci lekci z důrazu a chuti.
23.5.ML.Ž."C"Klub ML.Ž."C" : Slovan Kunratice 6:0 (3:0)