archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.5.Chabry : Háje St.Př. B 0:11Klub Když se někdo podívá na výsledek, tak si řekne: Ti jim to ale nandali.. Chyba lávky..
31.5.Foto 05 - první zápasKlubV článku si můžete probhlédnout pár fotek z prvního utkání našich nejmladších kluků. Hráli proti Libuši. Zápas skončil 3:11 pro Libuš.
31.5.Přeložené zápasyKlubkategorie   soutěž (trenér)   soupeř   původní datum    nové datum st. př. "A"    G1A (Horník)        Újezd P-4   so 4.6. 8:30       pá 3.6. 16:00
31.5.McDonald´s cup 2011 - kvalifikace do fináleKlubVe středu 25.5. jsme se vydali bojovat o postup do krajského finále turnaje ZŠ v kategorii 1. - 3. třídy. Někteří kluci si kvůli tomu nemohli užít diskotéku na škole v přírodě, což jim však s podivem nevadilo.
31.5.Z hájecké kabiny (11)Klub

Další rozhovor si můžete přečíst s kapitánem týmu dorsotenců Pavlem Paszycem. Kluci vyhráli pohár PFS a tak bychom se měli dozvědět, jak plánují tento úspěch oslavit a jak to vlastně teď v dorostenecké kabině vypadá.

30.5.Mladší přípravka "A" - Admira 1:6KlubMinulou sobotu jsme odehráli těžké utkání se "střediskovým" týmem Admiry. Kromě úvodních minut obou poločasů Admira jasně dominovala utkání a zaslouženě vyhrála.
30.5.SK Ú J E Z D Praha 4 - FC H Á J E "B" 4 : 2 /3:1/Klub Nedalekého soupeře jsme potrápili, na výhru však nedosáhli.
30.5.Motorlet - Mladší přípravka "A" 7:1 (3:1)Klub Podle výsledku se může zdát, že se jednalo o jednoznačné utkání. My jsme ovšem odehráli dobré utkání a rozhodně se nemáme za co stydět. Výsledek vypadá jednoznačně hlavně kvůli nešťastným chybám. Z vypracovaných šancí jsme obdrželi minimum branek.
29.5.St.Ž. A - Vyšehrad 1:1 ( 0:0)Klub Těžký souboj se silným soupeřem skončil nerozhodně!
29.5.Dukla - Muži "A" 3:1 (1:1)Klub Po sobotním finále Champions league čekal fotbalové diváky další parádní fotbal. Krásné slunečné počasí a domácí pažit nakonec přál domácím, nechybělo však mnoho a naši chlapi mohli zamíchat pořadím v horní části tabulky.
26.5.Víte, že ...Klub... za jednu tréninkovou jednotku zaplatíte cca 40 Kč???
25.5.STARŠÍ DOROST - VÍTĚZ POHÁRU PFS + FOTOKlubVE STŘEDU V PODVEČER SE NAŠI DOROSTENCI ZAPSALI ZLATÝM PÍSMEM DO HISTORIE PRAŽSKÉHO FOTBALU, COBY VÍTĚZ POHÁRU PRAŽSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU 2010 - 2011.Po remíze 1:1 v normální hrací době zvítězili nad týmem AFK Slavoj Podolí v penaltovém rozstřelu 4:2.
23.5.Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - Chodov 4 : 3 (3:1)KlubUtkání se hrálo na UMT za dusného počasí, neboť bylo teplo, o půli mírně sprchlo a poté pralo slunce. Tedy nepříjemné počasí pro fotbalisty i diváky, kterých bylo cca 50.
23.5.STARŠÍ DOROST - FINÁLE POHÁRU PFSKlubDŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Ve středu 25.5.2011 od 18,00 hod., hrajeme finálové utkání POHÁRU DOROSTU s AFK Podolí, na hřišti ABC Braník. Sraz v 17,00 hod. na hřišti v Braníku.
23.5.St.Ž. A - Horní Měcholupy 0:8 (0:4)Klub ... tento článek nepotřebuje ani úvod, výsledek napovídá ...
22.5.Pražský přebor muži 26. kolo FC Háje - Aritma 2:2Klub
21.5.Rozhovor s trenérem "A" mužstva Zdeňkem Slabým na stránkách PFSKlub HÁJE POD KOUČEM SLABÝM POPRVÉ VYHRÁLY TŘIKRÁT V ŘADĚ. JEŠTĚ PÁR KOL A BOJUJEME O TITUL, ZNÍ V KABINĚ .
20.5.Motorlet - Mladší přípravka "B" 9:16Klub
20.5.Mladší přípravka "B" - Tempo 6:24Klub
17.5.Loko Vltavín - Mladší přípravka "B" 15:12Klub