Dle provozního řádu FC TJ Háje jsou hrací plochy v areálu K jezeru 2 do začátku oficiálních letních tréninků zavřené. Vstup na hřiště je v tuto dobu ZAKÁZÁN!

25.6.Provozní informace (2) - červen 2012Jan Horník

Dne 19.6.2012 se statutární zástupce pronajímatele areálu (FC TJ) Jan Horník zúčastnil z titulu svých pravomocí schůzky výboru nájemce (FC) se zvolenými zástupci hráčů A a B mužstev dospělých Jakubem Hruškou, Václavem Hruškou, Karlem Hrůzou a Janem Slabým. Důvodem byla skutečnost, že odpověď na převážnou část připomínek a dotazů, jimi písemně vznesených výboru FC, byla v kompetenci FC TJ.

25.6.Poděkování Milanu ChudadoviVýbor FC Háje JM

Na trenérské schůzi ukončil svou více než třicetiletou činnost na Hájích vedoucí B mužů Milan "Lombardo" Chudada. Výkonný výbor FC Háje JM děkuje Milanovi za činnost v klubu a skvělou práci, kterou zde za ta léta odváděl. Nepochybně jeden z největších hájeckých patriotů odchází předně kvůli vnoučatům, kterým by se chtěl více věnovat. Oficiální poděkování proběhlo při sobotní rozlučce, kde byla Lombardovi předána čestná vstupenka na utkání mužů.

Milane, děkujeme.

25.6.Provozní informace (1) - červen 2012Jan Horník

Obracíme se na Zastupitelstvo MČ Praha 11 ve věci revokace usnesení RMČ Praha 11 ze dne 24.4.2012 pod číslem 0409/R/2012 a se žádostí o projednání následující záležitosti.

22.6.Rozlučka se sezónouOtmar Mansour

V sobotu 23.6. proběhne na Hájích rozlučka se sezónou. V době rozlučky proběhne fotbalový turnaj rodičů jednotlivých ročníků. Samozřejmě nebude chybět také tradiční grilování masa. Zveme všechny hráče, rodiče a fanoušky klubu, aby na Háje dorazily. Akce začíná v 15:00. K dispozici bude i skákací hrad pro děti ve tvaru opice (obrázek v článku).

22.6.Konečné tabulky Hájů v sezóně 2011/2012 - dorosty a mužiOtmar Mansour

V článku najdete všechny týmy Hájů v sezóně 2011/2012 včetně vyznačených postupů a sestupů. Tento ročník byl natolik úspěšný, že se podařilo všem mančaftům udržet. Navíc mladší i starší žáci vykopali přebor Prahy, a tak nám v přeboru chybí už jen mladší dorost. Tabulky jsou převzaty ze zasedání STK PFS zde.

22.6.Konečné tabulky Hájů v sezóně 2011/2012 - žáciOtmar Mansour

Žákovské tabulky = 2 POSTUPY.

Ve velkém vedru na umělé trávě měli domácí přece jen větší touhu po vítězství. Dostali se do dvoubrankového vedení, ale hostující Šindelář ještě před přestávkou vstřelil kontaktní gól hostů. Když deset minut po přestávce domácí opět odskočili o dva góly a hostům nebyl uznán gól Zilvara pro ofsajd, stal se zápas jednoznačnou záležitostí domácích. Hosté úplně odpadli a v posledních deseti minutách ještě dvakrát inkasovali.

Fotbalisté Bohemians Praha B sahají po konečné druhé příčce v nejvyšší metropolitní soutěži. V předposledním dějství porazili 2:1 Háje, zatímco jejich libušský konkurent v boji o stříbrnou pozici ztratil dva body. A právě ty nyní dělí oba celky na 2. a 3. místě. V epilogu se představí v Kunraticích a pokud na hřišti sestupujícího Slovanu zvítězí, už jim nikdo post korunních princů nevezme.

17.6.FC Háje JM B - ČAFC B 2:2 (0:2)Milan Chudada

Vyrovnávací gól Zajdy z poslední minuty přinesl zachránu béčka v I.B třídě.

17.6.Kolovraty vs.St.ž. A 1 : 6 ( 1 : 2 )Milan Lisý

Ve 24.kole jsme zavítali do Kolovrat.

17.6.St.ž. A vs. Dolní Měcholupy 18 : 0 ( 10 : 0 )Milan Lisý

Ve 25.kole nás navštívil soupeř ze spodní části tabulky Dolní Měcholupy.

17.6.Zbraslav vs. St.ž. A 1 : 1 ( 1 : 0 )Milan Lisý

V posledním  26.kole a tudíž posledním zápase v kategorii starších žáků jsme zavítali na hřiště Zbraslavi. To že proti sobě nastoupil druhý se třetím se čekal vyrovnaný zápas.

16.6.ČAFC - Starší přípravka 2001Michal Trojan

Ročník 2001 odehrál na konci května další utkání 7+1.

16.6.ABC Braník - Starší přípravka 2001Otmar Mansour

V neděli 3.6. jsme odehráli velmi dobré utkání na Braníku. Původně jsme vůbec nevěděli, zda se sejdeme, nakonec nás bylo přesně 12, a tak jsme neměli nikoho na střídání.

15.6.Dukla Praha - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

V předehrávce posledního kola jsme zavítali na prvoligový stadion, na Julisku. Sice se hrálo na vedlejším tréninkovém hřišti s umělým povrchem, ale kluci byli ohromeni velkou tribunou tak, že jsme opět zaspali začátek utkání.

12.6.Šeberov - FC Háje JM B 2:2 (0:2)Milan Chudada

Béčko ztratilo v závěru nadějné vedení 2:0 a pouze remizovalo se Šeberovem.

10.6.Starší přípravka 2002 - ČAFC PrahaMatěj Soucha

Poslední domácí zápas této sezóny se starší přípravce 2002 nevydařil podle představ. Velký rival ČAFC Praha byl lepším týmem a nadělil nám čtyři desítky gólů.

7.6.Střešovice Háje 5:1Petr Budoš

Zápas, který za ml.dorost odehrál komplet st.žáci..

6.6.Varoval jsem trenéra, ať mě vystřídá. Teď musí zaplatit 770 korun, směje se 7gólový střelec Šůswww.fotbalpraha.cz

Tohle se povede jednou za život: záložník Hájů Jakub Šůs nasázel Meteoru B 7 gólů a nasměroval svůj tým k rekordní výhře 11:2! Své branky si Šůs, který se do té doby trefil devětkrát v sezoně, rozložil mezi 12. a 80 minutu. Ještě dva dny po zápase nechápal, co se semlelo. „Nevím, co k tomu mám říct. Každopádně počítám s tím, že to bylo naposledy,“ vyprávěl 20letý fotbalista.