V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Háje získaly poukaz v hodnotě 10.000Otmar Mansour

Na čtvrtečním slovosovacím aktivu byl předán poukaz v hodnotě 10.000 (2. místo) na nákup zboží ve společnosti Extrafotbal.cz. Tento poukaz dostaly Háje na základě 2. největšího počtu podpisů kodexu slušného rodiče v rámci projektu Neberte nám naši hru. Moc nás tato zpráva potěšila. Tento poukaz bude využit zejména k nákupu míčů opět pro nejmenší děti, jejichž rodiče nám svými podpisy tuto výhru zajistili. Děkujeme.

Více o projektu zde: Neberte nám naši hru

30.6.Rozlosování družstev do skupin sezóna 2013/2014Otmar Mansour

V článku naleznete tabulky soutěží a soupeře pro nadcházející sezónu všech hájeckých družstev. V příštím roce přihlašujeme 16 mužstev, což je největší počet ze všech týmů v pražských soutěžích. Rozpis zápasů bude vyhotoven někdy po 20. červenci.

30.6.Přejeme všem krásné prázdninyRenata Klíčová

Všem hájeckým fotbalistům, našim příznivcům a fanouškům jménem vedení klubu přeji krásné prázdniny, pohodovou dovolenou, maximální odpočinek a letní dobrou náladu. Do nové fotbalové sezóny nasbírejte energii a přeji příjemně nastartovanou "fotbalovou přípravu". R.Klíčová.

Tímto přáním se i na dobu 2 týdnů odmlčuje redakce webu. Děkujeme za pozornost v sezóně 2012/2013 a budeme se těšit v sezóně další.

27.6.Rozlučka se sezónou ročníku 2007 + FotoRenata Klíčová

Naši nejmladší, ročník 2007, měli také již poslední trénink. Sluníčko pořádně hřálo, ale i přesto si fotbalové soutěžení pěkně užili. Ukázali rodičům i trenérům co všechno se během roku naučili - slalom s balónem, dávat góly, kličky a další fotbalové dovednosti. Po splnění fotbalových dovedností kluci obdrželi fotbalové vysvědčení. A jako tečka byl sladký meloun. Hurá už se těší na další fotbalovou sezónu. krásné prázdniny všem Renata Klíčová.

26.6.2006 vezou bronz z HostivařeOtmar Mansour

V sobotu 22.6. jsme se zúčastnili posledního turnaje letošní sezóny. Krásný turnaj za účasti 6 týmů skončil pro kluky pořadím na 3. místě, ale jak říkali rodiče, byli jsme první v kličkách :-).

26.6.Rozlučka mužů A+B se sezónou 2012/2013Petr Lojda

V sobotu 16.6. po posledním utkání Áčka se konala rozlučka mužů.

26.6.Nový trenér A mužstvaVýbor FC Háje JM

Novým trenérem A mužstva pro další sezónu se stává Petr Procházka, dřívější dlouholetý trenér mládeže a mužů v Hostivaři. Poslední půlrok působil u juniorky Viktorie Žižkov. Na Hájích ho vítáme, přejeme mu mnoho úspěchů a radostné práce s našimi hráči. Zároveň i touto formou děkujeme panu Slabému za mnohaletou činnost nejen u mužů a přejeme mu mnoho radosti a spokojenosti v životě. S Petrem Procházkou se pokusíme udělat v letních měsících rozhovor, abyste se dozvěděli více o našem trenérovi áčka.

21.6.Sokol Kolovraty - FC Háje JM B 5:2 (1:2)Petr Lojda

V neděli 16.6. od 10:30 jsem sehráli poslední letošní utkání. Hráli jsme v Kolovratech s místním týmem, který byl již několik kol suverénním vítězem soutěže. Součástí utkání byla jejich oslava postupu do 1.A třídy.

21.6.Turnaj rodičů zvládl nejlépe ročník 2005Otmar Mansour

Letošní rozlučka se nesla ve znamení druhého venkovního turnaje rodičů jednotlivých ročníků. Oproti loňsku měl turnaj o dva účastníky více, celkem se tedy zúčastnilo 8 týmů. Finále vyvrcholilo mezi 2005 a 2006 a rozhodovat o vítězi musely až pokutové kopy.

18.6.Miniturnaj ročníku 2006 - 15.6. HájeOtmar Mansour

V sobotu jsme na Hájích odehráli miniturnaj pro ročník 2006. Vzhledem k tomu, že nedorazil jeden tým, uskutečnil se za účastí 4 týmů místo původních pěti.

18.6.Minicup na Čafce - ročník 2006Otmar Mansour

V rámci dobrých vztahů jsme byli Čafkou po vypadnutí jednoho týmu pozváni na závěrečný turnaj Minicupu. Nechal jsem tentokrát na rodičích, zda se budou chtít účastnit a dorazilo nás celkem 6, což byl vzhledem k hrací době 9 minut ideální počet.

18.6.Viktoria Žižkov - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Tímto článkem bych měl splnit všechny své resty. Poslední zápas v soutěži Elite jsme odehráli proti Viktorce Žižkov. Byl to skvělý zápas, na kterém snad byla vidět dvouletá práce u ročníku 2005. Rád bych tedy tento článek pojal i trochu jako zhodnocení dosavadní činnosti.

Oba soupeři mohli hrát bez nervů: sestup jim nehrozil, šlo jen o to udělat si před rozlučkou dobrou náladu. Háje nastoupily bez trenéra Zdeňka Slabého, který vyrazil na dovolenou, Meteor B přijel s hodně mladou sestavou – jen tři hráči se narodili před rokem 1993. V horku na umělé trávě měli herně mírně navrch hosté, kteří od 70. minuty vedli, Háje ale dokázaly srovnat tři minuty před koncem.

17.6.ČAFC - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Po náročném týdnu se pokusím dopsat hodnocení všech zápasů 05 a 06. Začneme zápasem elity Čafc - ročník 2005. Ten se z naší strany vydařil.

17.6.Mladší přípravka C - TempoOtmar Mansour

V zápase s Tempem jsme odehráli pouze 3 čtvrtiny, neboť bouřka a déšť byly proti dohrání zápasu.

17.6.Tempo - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Moje derniéra u kluků dopadla výborně. Moc mě svoji hrou potěšili.

17.6.Turnaj v plážovém fotbale ročníky 2005 a 2006Otmar Mansour

V neděli 9.6. jsme odehráli turnaj v plážovém fotbale. Pro mě to byla naprosto nová zkušenost, kterou jsem si chtěl projít, abych věděl, zda má tato akce do budoucna pro děti smysl. A musím říct, že jsem odjížděl nadšený.

14.6.Olympia Šeberov - FC Háje JM B 3:1 (2:1)Petr Lojda

V neděli dopoledne za teplého počasí jsme odehráli zápas v Šeberově. Domácí borci se na nás velice připravovali.

V neděli se duel rezervy Motorletu a Hájů nedohrál. V 36. minutě bylo za stavu 1:0 utkání po průtrži mračen ukončeno. V opakovaném zápase došlo u domácích ke dvěma změnám v sestavě a u hostů k jedné. Premiéru v roli hlavního arbitra přeboru absolvoval Francesko Maiello. A úspěšně. Oba trenéři se po zápase o jeho výkonu vyjádřili pochvalně.

12.6.Trenérská schůzeOtmar Mansour

Závěrečná trenérská schůze proběhne na Hájích v pátek 21.6. od 18:30 v prostorách kantýny.