V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.Slavia Praha - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

Ve středu jsme odehráli další zápas v rámci elitní skupiny a zavítali jsme na umělou trávu do Edenu.

1.6.Finále poháru již ve středu!Otmar Mansour

Již tuto středu se uskuteční finále poháru mužů. Soupeřem našich chlapů bude tým Tempa, v současné chvíli mužstvo 1.A třídy, které po roce usiluje o návrat do přeboru Prahy. Tempo loni pohár vyhrálo a letos tuto trofej bude chtít také získat, takže můžete vidět zajímavé, napínavé utkání.

2.6.Slavia Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

Ve čtvrtek, za velmi ošklivého studeného počasí, jsme přijeli na Slavii k zápasu. Soupeřem nám byli o rok mladší slávisti, kteří byli velmi šikovní na míči. Opět se nám podařilo vstřelit více jak 30 gólů.

2.6.Brankářský trénink se v úterý 3.6. rušíOtmar Mansour

Zítřejší brankářský trénink v úterý 3.6. se z důvodu nemoci trenéra ruší. Poslední trénink proběhne v úterý 10.6.. Po konci soutěží už trénink nebude, tréninky budou pokračovat opět na podzim.

2.6.Mladší přípravka 2006 - Aritma PrahaOtmar Mansour

V sobotu ráno nás čekal soupeř, který by klidně mohl hrát v klidu soutěž Elite. Aritma se ukázala ve velmi dobrém světle. Naši kluci podali dobré individuální výkony.

3.6.Kyje - Mladší žáci B 0:11Viliam Krbúšik

Nedělní zápas jsme odehráli na krásné trávě s posledním celkem soutěže. Těžko se nám hraje proti týmům, které zalezou do ulity a jen odkopávají míče a snaží se destruktivně řešit naše akce.  První poločas byl z naší strany nervózní, vázla nám kombinace, mezihra a zakončování našich útočných akcí. Jediné pozitivum bylo, že jsme se 2x střelecky prosadili a nešli jsme do 2. poločasu za stavu 0:0.

3.6.FSC Libuš - Starší přípravka Peter Bíro

V nedělní dopoledne jsme zavítali s týmem do sousední Libuše, kde na nás čekal druhý celek, kdybych pominul individuální chyby, jednoho hráče, který měl nepovedený den, tak si troufnu říci, že soupeř byl k poražení.

3.6.Starší přípravka 2004 - Tempo PrahaPeter Bíro

V dnešním zápase jsme pomýšleli na první jarní vítězství, které by si zasloužili. Dovolím si říci, že hráči z B týmu, kteří podali, díky doplnění mladších hráčů pěkný výkon a vyloženě si hru užívali, chtěli hrát, po minulém týdnu byli jako vyměnění.

3.6.Mladší přípravka 2005 - TJ PragaTadeáš Kubů

Slunné sobotní dopoledne nám nabídlo duel mezi našimi kluky a hráči Pragovky.

Fotbalisté Hájů doma bojovali s Radotínem o šest bodů. V případě vítězství, by je nemusel strašit ani katastrofický scénář případných čtyř sestupujících mužstev. Zápas však nezvládli. Ve vyrovnaném průběhu si připravili víc šancí, ale ani jednu neproměnili. Naopak hosté jednu svou šanci využili a odvezli si tři body. Díky nim se bodově dotáhli právě na Háje.

4.6.Starší přípravka 2004 - Sparta KrčPeter Bíro

V úterní podvečer k nám zavítal celek Sparty Krč, tedy Slavoje Vyšehrad, když odmyslím, že soupeř přijel se staršími hráči, tak jsem si představoval úplně jiný průběh utkání.

4.6.Háje ovládly Pohár PFS. Historický úspěch přinesl penaltový rozstřel proti Tempuwww.fotbalpraha.cz

V průběhu prvního poločasu byli fotbalisté Hájů na ručník. Ve finálovém zápase Teskahor Poháru Pražského fotbalového svazu prohrávali s Tempem 0:2, a to byl ještě příznivý výsledek. Lídr I. A třídy účastníka přeboru jasně přehrával, ale neproměňoval jasné šance. Po pauze Háje během pár minut srovnaly, výhru si zajistily v penaltovém rozstřelu: 11 hráčů v řadě proměnilo, Stejskal z Tempa přestřelil. A tak si Háje mohly užít historický triumf. Tempu těsně unikla obhajoba trofeje.

8.6.FC Háje JM B - Třeboradice 3:1Petr Lojda

V rámci 24. kola jsme v neděli na Den dětí přivítali béčko Třeboradic. Minulé zápasy byly vždy vyrovnané, proto jsme čekali, že ani tentokrát nás nečeká jednoduché utkání.

8.6.Motorlet Praha - Starší přípravka 2004Peter Bíro

V předehrávce kola jsme jeli na Motorlet, po pravdě nemám v lásce tyhle odpolední dýchánky, protože děti k tomu přistupují, jako by jeli na pouť, nesoustředí se a jsou myšlenkami jinde.

8.6.Řeporyje - Mladší žáci C 8:0Martin Tichý

První utkání odehrané během absence trenéra Martina Tichého.

8.6.Mladší žáci C - Dolní Chabry 5:2Martin Tichý

Druhé utkání za nepřítomnosti trenéra dopadlo lépe, za vítězstvím vedla tým z pozici trenéra Renata Klíčová.

8.6.ČAFC Praha - Mladší žáci C 9:11Martin Tichý

K dnešnímu utkání jsme nastoupili v deseti lidech, což znamená, že dva hráči mohli odpočívat. Oproti celku ČAFky, kteří nastoupili v počtu hráčů pro hru, v osmi lidech, tedy bez střídání.

8.6.Máme pohár, no a co, no a co?Petr Lojda

Ve středu 4.6. na hřišti Viktorie Žižkov nastala historická událost pro nás pro všechny a i pro náš klub. Nastoupili jsme ve finále poháru PFS. Naším soupeřem bylo mužstvo FC Tempo, které pohár obhajovalo.

8.6.Turnaj rodičů sobota 21.6.Klub

V sobotu 21.6. se uskuteční turnaj rodičů jednotlivých ročníků. Turnaj začne ve 14 hodin. Hraje se systémem 5+1, muži, ženy dohromady, na hřišti musí být vždy alespoň jedna žena. Nahlašujte se svým trenérům, kteří nám na závěrečné trenérské schůzi sdělí, jaké ročníky či kategorie se zúčastní.

Motorlet se na Hájích představil jako domácí tým (výměna pořadatelství). Oba soupeři potřebují body ještě jako sůl. Nakonec se z jejich zisku radovali mladíci z Jinonic. Ti se rychle dostali do vedení, o které přišli v 67. minutě. V 89. minutě si však připravil míč k přímému kopu střídající Hák a výstavní střelou vymetl šibenici. Domácí si hlasitě vydechli, hosté zabředli ještě víc do sestupových bažin.