Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 vyšly tyto články:

25.7.MATEŘINACUP – turnaj pro mateřské školy nejen z Jižního MěstaRenáta KlíčováLetošní jaro bylo na Hájích opět ve znamení fotbalového turnaj s názvem Mateřinacup 2016, jedná se o turnaj pro mateřské školy z Jižního Města. Letošní ročník byl již patnáctý a mimo školek z Jižního Města se našeho turnaje zúčastnila i mateřská škola z Prahy 4 – MŠ Pohádka, což nás velice potěšilo, že se o našem turnaji ví i mimo hranice JM.
22.7.Hodnocení sezóny: Starší žáci APeter BudošStarší žáci A šli v posledním žákovském roce za svým cílem, a tím byl postup do přeboru. To se podařilo a na kluky nyní čeká soutěž přeboru mladšího dorostu.
18.7.Hodnocení sezóny: Starší žáci BViliam KrbúšikPřechod na velké hřiště zvládli kluci s velkým přehledem. Hned v prvním roce vyhráli svoji soutěž a ve spolupráci s ročníkem 2001 vybojovali i postup do přeboru, který si kluci letos zahrají.
17.7.Hodnocení sezóny: Mladší žáci BPeter BiroPrvní rok byl v nové soutěži 7+1 úspěšný. Navíc se klukům a holkám podařilo z Německa dovézt stříbrné medaile.
10.7.Hodnocení sezóny: Mladší žáci AJosef KostkaRočník 2003 zakončil dlouhá léta minifotbalu bronzovým umístěním v pražském přeboru. Příští rok již kluci budou hrát na celé hřiště a budou si tak zvykat na hru v 11.
10.7.Hodnocení sezóny: Mladší přípravka 2007Renáta KlíčováRočník 2007 má za sebou poslední rok hry 4+1, tento formát zakončil turnajem v Boskovicích.
7.7.Hodnocení sezóny: Starší přípravka 2005Matěj Soucha, Martin ZálepaRočník 2005 má za sebou poslední rok v přípravkách. Kluci od příštího roku budou hrát 7+1. A jak ten poslední rok v přípravce vypadal?
5.7.Hodnocení sezóny: Starší přípravka 2006Jan ŠpinkaRočník 2006 má za sebou dvě poprvé. Prvním rokem hráli kluci systémem 5+1. Poprvé se také zúčastnili nové soutěže, tzv. Jihovýchodní ligy.
3.7.FC Háje JM - Sokol Stodůlky 2:2HJM - SST 2:2, 30.kolo | www.fotbalpraha.czZápas na Hájích začínal o 45 minut později než duel ČAFC - Střešovice. Když skončil první poločas 2:2 a zápas na ČAFC skončil vítezstvím domácích 3:2, byly karty rozdány jasně. Pokud Stodůlky zvítězí, přeborovou účast si s největší pravděpodobností zachovají a do Střešovic pošlou jasný vzkaz - připravujte se na A třídu. Nestalo se. Na Hájích už se skore nezměnilo, když hosté nastřelili jen tyč.
3.7.Trenér Procházka končí na Hájích. Chtěl jsem se loučit výhrou, aspoň jsme neprohráliwww.fotbalpraha.czFotbalové Háje hledají trenéra. Dosavadní kouč Petr Procházka se po třech sezonách rozhodl z klubu odejít. Tvrdí, že za jeho rozhodnutím nestojí fakt, že poslední ročník Pražská teplárenská přeboru nepatřil v podání jeho svěřenců k nejpovedenějším, když skončili na 14. místě. „Myslím, že byl nejvyšší čas pro změnu, s vedením jsme se v pohodě dohodli,“ říká Procházka.
3.7.Hodnocení sezóny: Předpřípravka 2009Otmar MansourRočník 2009 má za sebou druhou sezónu. Nicméně alespoň půlka kluků je zde první rok po druhém náboru. Na podzim se tak tým poznával a od jara nastupoval k více utkáním a turnajům.
3.7.Hodnocení sezóny: Mladší přípravka 2008Dan Beneš, Martin ProvázekRočník 2008 má za sebou první sezónu mistrovských zápasů. Postupně bylo vidět zlepšení. Tento ročník také patří k nejpočetnějším, počet dětí je zde okolo 40.