archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.FC Háje "A" - Bohemians Praha "B" 2:1 (1:0)Klub Jakoby zakleté je hřiště Hájů pro B-tým Bo-hemians Praha. Z dosavadních šesti zdejších vzájemných střetnutí v přeboru tu zelenobílí bodovali jen napoprvé v srpnu roku 2006, kdy si odsud odvezli remízu 2:2. Pak už vyhrávali jen domácí, a to pětkrát za sebou: 5:1, 3:2, 1:0, 1:0 a 2:1. Ten poslední výsledek se zrodil v rámci středečního předehrávaného 16. kola nejvyšší metropolitní soutěže.
2.9.Focení týmůKlub Příští čtvrtek a pátek proběhne focení týmů. Níže v článku máte rozpis, který prosím dodržujte. V případě změny mě kontaktujte. (posl. aktualizace 7.9. 22:30)
4.9.FC Háje "A" - Viktoria Žižkov "B" 5:2 (3:0)Klub Úvod zápasu byl opatrný a obě mužstva brzdila v zakončení nepřesnost. Postupem času ale začal mít navrch domácí tým. Už během první půle si vypracoval tříbrankové vedení, které v pohodě po přestávce pohlídali. Nic na to nezměnilo ani vyloučení Krejčího v 78.minutě. Dva góly Duba a dva góly Šůse rozhodly nakonec o vysokém vítězství domácích.
4.9. Hostivař - ST.Ž. A 2 : 7 (1:5)Klub V prvním zápase si odvážíme tři body.
4.9.Slavoj Podolí - HájeKlubS novou sezónou si hráči, trenéři, ale i rodiče zvykají na některé novinky, ať už je to například nový systém hry 5+1 či změny v pravidlech. Úvodní zápas sehrál tým starší přípravky B (ročník 2002) na trávě na Podolí. Nominovaní hráči bojovali jednak se soupeřem, ale i s vedrem, které během utkání panovalo, a po kvalitním výkonu si odváží zasloužené vítězství.
4.9.FC H Á J E "B" - ABC BRANÍK "B" 1 : 2 /1:0/Klub První domácí utkání benfiky skončilo neúspěšně. Pár domácích přiznívců vidělo obrat hostí, na který jsme již brankově nezareagovali.
5.9.Rozhovor s kapitánem "A" mužstva Tomášem Dubem na stránkách PFSKlub Pořádně nabito má v posledních zápasech kapitán Hájů Tomáš Dub. Muž, který dokáže hrát na hrotu sestavy, stejně jako na místě stopera, funguje v této sezoně jako kanonýr týmu. Dosud dal v tomto ročníku přeboru čtyři branky a jeho tým vybojoval devět bodů.
7.9.Brigáda na HájíchKlubV sobotu 10.9.2011 se uskuteční pracovní brigáda na hřišti FC Háje , K Jezeru 2. Proběhne nátěr zábradlí, oprava plotu a drobné venkovní úpravy. Zdraví Klíčová.
7.9.Dolní Měcholupy - ST.Ž. A 0:18 (0:5)KlubOpět si vezeme tři body.
7.9.Dukla mezi paneláky (1) - okénko Honzy HorníkaKlub

Okénko provozního ředitele FC TJ Háje Honzy Horníka a jeho pohled na současné i minulé dění na Praze 11. I když je v ústranní, není mu současná situace v oblasti sportovní výchovy dětí lhostejná. První okénko se zaměřuje na působení Dukly a.s. na naší Praze 11.

8.9.Hodnocení sezóny - Mladší žáci "B"KlubRočník 1999 měl za sebou těžký rok. Prvně hrál soutěž 10+1 proti starším klukům, aby se do letošní sezóny vrátil zpět k 7+1. Navíc se po po podzimu prohodily soutěže a jaro se klukům moc nevyvedlo.
8.9.Brankářské tréninkyKlubV úterý 13.9. začínají brankářské tréninky mládežnických gólmanů. Tréninky povedou brankáři mužů a probíhají až do odvolání každé úterý od 17:30 na trávě na Hájích.
8.9.ČAFC Praha - HájeKlub V dalším zápase tým starší přípravky (ročník 2002) zavítal na hřiště Čafky. Výsledek není důležitý, stačí jen říci, že domácí dali jen o osm gólů více než hostující mužstvo. Hrací všední den ze začátku hráčům Hájů vůbec nesvědčil. První třetina byla na obou hřištích ze strany hostů statická, nedůrazná a bez bojovnosti. Postupem času se však vše obrátilo a vyvrcholilo v poslední třetině, kdy Háje hráče ČAFC dostaly pod tlak.
10.9.H O S T I V A Ř "B" - FC H Á J E JM "B" 0 : 2 /0:0/Klub Přírodní tráva nám v této sezóně zatím přeje více než domácí umělka. Tři body vezeme z nedaleké Hostivaře.
11.9.Háje - Bohemians 1905Klub První domácí zápas sehrála starší přípravky B (ročník 2002) na umělé trávě na Hájích. Čas začátku utkání (8:30) hovoří sám za sebe, podle očekávání jsme zaspali začátek. V konečném součtu není skóre důležité, ale jen nás mrzí, že rozdíl byl tak velký. Dali jsme 4 góly, a to tentokrát bylo desetkrát méně než soupeř.
11.9.Buď online na Hájích!KlubPro hráče, rodiče a fanoušky Hájů je k dispozici v prostorách kantýny wifi připojení. Heslo k síti je k dispozici u pana kantýnského.
11.9.Tempo - FC Háje "A" 2:1 (1:0)Klub Vyrovnaný zápas dvou devítibodových sousedů v tabulce rozhodl sedm minut před koncem šťastnou trefou Hlavík. Tempo si tak připsalo už čtvrtou výhru v řadě a usadilo se na vynikající třetí příčce tabulky. Háje po třech výhrách v řadě odjíždějí ze Lhotky s prázdnou. Zápas glosoval vtipně to po utkání trenér hostujícího celku Zdeněk Slabý slovy: "Bylo to takové jako v neděli odpoledne po tahu."
12.9.Přeložené zápasyKlubkategorie   soutěž (trenér)   soupeř       původní datum    nové datum ml. př. 2004   H3B (Hovorka)    Dukla           st 21.9. 16:00     st 21.9. 17:00 pozn. hřiště Schulhoffova UMT
12.9.ST.Ž "A" - Satalice 5:0 (2:0)KlubTřetí kolo opět bez ztráty bodů.
12.9.Tréninky předpřípravekKlubRozpis tréninků předpípravek pro podzimní venkovní období (září - říjen). Ročník 2005                                        Ročník 2006 pondělí 15:30 - 17:00 Schulhoffova          pondělí 17:00 - 18:30 Schulhoffova středa 17:00 - 18:30 Háje                      úterý 15:30 - 17:00 Háje pátek 15:30 - 17:00 Schulhoffova            čtvrtek 15:30 - 17:00 Schulhoffova