archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>

Sázkaři si trhají vlasy! Dosud neporažené Háje utrpěly na hřišti ČAFC krutý debakl 8:2. Hosté naprosto vyhořeli především v defenzívě. V 10. minutě už to totiž bylo 3:0. Když po přestávce Háje korigovaly na 3:1, během dvou minut opět dvakrát inkasovali a bylo po zápase. Domácí si navíc dovolili ještě luxus neproměněné penalty. Domácí Kovář se blýskl čtyřmi góly.

27.9.Mladší přípravka 2006 - Viktorka ŽižkovOtmar Mansour

Další utkání v týdnu jsme odehráli proti týmu Viktorky (opravdu Viktorka, nikoliv Viktoria) Žižkov. Soupeř dorazil se sedmi lidmi, kdy potřeboval minimálně 10. Odehráli jsme tedy utkání na 1 hřiště.

26.9.FC Háje JM B - Olympia Šeberov 5:0 (3:0)Petr Lojda

V neděli odpoledne jsme hostili A.F.K. Olympii Šeberov, tým se kterým jsme na jaře vysoko a nečekaně prohráli. Připravovali jsme se hlavně na jejich klíčové hráče Jánoše, Pecinovského.

25.9.Dolní Chabry - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V neděli odpoledne jsme si udělali výlet do Dolních Chaber, kde jsme na přírodní trávě sehráli utkání se zdejším fotbalovým oddílem.

25.9.Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli jsme po utkání 2005 nastoupili i my k zápasu proti týmu Bohemky. Kluci ze sebe vydali všechno a myslím, že jsme mohli být s jejich výkonem velmi spokojeni.

Už osmnáct branek má na svém kontě vstřelených gólů mužstvo Hájů. Víc mají v soutěži jen Královice. V sobotním duelu s trápící se Uhříněvsí Háje nastřílely pět gólů. Hosté z Uhříněvsi po vítězství s Čafkou jsou dále v krizi. Za zábradlím měli víc zraněných hráčů než na lavičce. Navíc se jim ještě zranil obránce Machala a vyloučený byl golman Hubínek.

23.9.Mladší žáci B - SK Union Vršovice 3 : 4 (1 : 2)Milan Lisý

Ve druhém kole nás v neděli popoledni navštívil soupeř z Prahy 10. V prvním zápase se klukům dařilo na co sáhli . Nyní nás Union prověřil.

23.9.Dolní Chabry A - Mladší žáci B 6 : 6 (4 : 1)Milan Lisý

V sobotu ráno jsme zavítali na druhý konec Prahy do Chaber. Čekala nás pěkná tráva, dnes ovšem vydatně mokrá po pátečním dešti. Jak se později ukázalo, mokrý terén dělal problémy oběma mančaftům.

23.9.Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V neděli ráno jsme zavítali na hrdlořezskou přírodní trávu, kde naším soupeřem byla Bohemka.

23.9.Mladší žáci C - Zlíchov 5:8Martin Tichý

Další zápas na domácím poli, další porážka, ačkoliv musím uznat, že tentokráte se dalo na zápas koukat. Naše řady byly značně prořídlé marodkou, k čemuž se přidala i absence dvou dalších hráčů, kteří nedorazili, ač byli nominováni. Proto jsme nastoupili k utkání pouze s jedním hráčem na střídačce.

23.9.Aritma B – Mladší dorost 1:3 (1 : 0)Jiří Dupal

V neděli dopoledne jsme sehráli další mistrovské utkání s domácí Aritmou B.

23.9.Nábor fotbalistů na HájeRenata Klíčová

FC Háje pořádá dne 26.9. od 18.00 hod. nábor nových chlapců a děvčat do fotbalového klubu Háje. Nábor se uskuteční na hřišti FC Háje, ulice K jezeru 2 a je určen zejména dětem ročník narození 2007 a 2008.
Tel. kontakt pí.Klíčová 603154352. Těšíme se na vás.

21.9.Aritma Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V pátek jsme absolvovali zápas na Aritmě. Dnes se nejednalo o vyrovnané utkání, jako tomu bylo před týdnem.

19.9.Kunratice – Mladší dorost B 3 : 2 (2 : 0)Jiří Dupal

První podzimní kolo jsme zavítali k sousedům z Kunratic na jejich krásně připravenou trávu.

19.9.Zličín – Mladší dorost A 0 : 5 (0 : 4)Jiří Dupal

Úvodní utkání mladší dorost A vyhrál 5:0 nad Zličínem.

19.9.Mladší dorost B – Dubeč 2 : 2 (2 : 2)Jiří Dupal

Ve druhém kole jsme doma přivítali Dubeč a chtěli odčinit prohru z prvního kola.

19.9.Mladší dorost A – Ďáblice 8 : 0 (4 : 0)Jiří Dupal

V neděli odpoledne jsme na domácí  UMT přivítali soupeře z Ďáblic, který přijel v dresech našich tradičních barev.

18.9.Mezinárodní turnaj v listopadu opět na HájíchOtmar Mansour

O víkendu 23. - 24.11. proběhne na Hájích další mezinárodní turnaj se zahraniční účastí. Povětšinou dorazí týmy ze Srbska. Tento turnaj bude letos určen pro ročníky 2001 a 2003, tedy koncové ročníky starší přípravky a mladších žáků. V každé kategorii nastoupí 8 týmů, hrát se bude 7+1 i pro kategorii starších přípravek. Určitě se přijďte na tento turnaj podívat.

18.9.FC Tempo B - FC Háje JM B 1:2 (0:1)Petr Lojda

V neděli odpoledne jsme se vypravili pro tři body na hřiště Tempa. Vzhledem k dovolené, zranění, nemoci, pracovnímu úrazu, celovíkendovému flámu a souběžně hranému utkání Áčka si mužské týmy nemohly vypomoci. K přeborovému utkání odjelo 14 zdravých hráčů a zraněný David.

18.9.Mladší přípravka 2006 - Stodůlky (1999 Praha)Otmar Mansour, Honza Špinka

O víkendu jsem odehráli další mistrovské utkání. Na hřišti č.1, to bylo vyloženě o prvních zápasových krůčkách, na hřišti č. 2 byl zápas celkem vyrovnaný. Sice ze začátku měli hosté převahu, kterou potvrdili i gólově, ale my jsme se minutu od minuty zlepšovali. Individuálně jsme na tom byli podobně.