archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Ml. žáci přebor 4.kolo SK Horní Měcholupy - FC Háje JM 2:1Klub Na hřiště Horních Měcholup jsme nastupovali s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. To se nám nakonec podařilo i přes porážku 1:2.
2.10.Starší dorost - Přebor - 5. kolo:ABC Braník - FC Háje 3:2 (2:1)Klub Druhý zápas v řadě jsme vyšli bodově naprázdno, ač jsme dnes minimálně po bodu sahali.
2.10.Starší dorost - Přebor - 6. kolo:FC Háje - SK Aritma 4:1 (2:0)Klub Po dvouzápasovém bodovém půstu jsme se mohli konečně naplno radovat a o to více, že jsem vyhráli před domácím publikem.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 3. kolo: FC Háje vs. PSK Union 10:0 (1:0)Klub V 3. kole jsme hostili na domácím hřišti nováčka soutěže PSK Union. V utkání jsme chtěli navázat na tři body z Čafky, a to se nám dokonale povedlo.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 4. kolo: SK Horní Měcholupy vs. FC Háje 8:1 (1:0)Klub Po minulé vysoké výhře přišlo kruté, leč zasloužené vystřízlivění v podobě "šišky" od Měcholup.
5.10.Mladší dorost - Přebor - 5. kolo: FC Háje vs. FK Dukla 1:0 (0:0)Klub V 5. kole jsme na domácím pažitu hostili soupeře z Julisky, a totiž FK Duklu, čili soupeře stejně starého. A to, co se nám povedlo, nelze nazvat jinak než výsledkovou senzací!
6.10.Muži A přebor 7. kolo - FC Háje JM - Újezd nad Lesy 1:2 (1:2)Klub Dění na trávníku ovládaly v první půli Háje, jenže propadaly v koncovce. Újezd tak potvrzuje, že body vozí hlavně z venku.
8.10.Informace FC TJ Háje k areálu Schulhoffova.Klub

Dne 1.9.2008 jsme na těchto stránkách informovali o postupu MČ Praha 11 při řešení právního sporu ve věci pronájmu areálu Schulhoffova, ...

12.10.Mladší dorost - Přebor - 6. kolo: Sokol Stodůlky vs. FC Háje 1:1 (0:1)Klub V 6. kole jsme zajížděli na hřiště Stodůlek. Čekal nás soupeř ze spodního patra tabulky, který však neměl špatné výsledky.
13.10.Starší dorost - Přebor - 7. kolo:Slovan Bohnice - FC Háje 0:3 (0:1)Klub Jednoznačné vítězství pro naše barvy jsme si tentokrát přivezli až druhého konce Prahy, z Bohnic.
14.10.Starší dorost - Přebor - 8. kolo:FC Háje - SK Střešovice 1911 2:2 (2:2)Klub I ve třetím zápase za sebou se nám podařilo bodovat. Po asi naší nejlepší podzimní pětačtyřicetiminutovce ve druhé půli, jsme přesto na vítězství nedosáhli a rozdělili se o body se soupeřem ze Střešovic.
15.10.Ml. žáci přebor 5.kolo FC Háje JM - FSC Libuš 2:4 (1:2)Klub Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Libuše. Do zápasu jsme nastoupili s velkou bojovností. Soupeře jsme celý zápas tlačili, hra se odehrávala převážně na jeho půli, ale zase stačilo pár úniků soupeřových hráčů a zápas pro nás skončil smutnou prohrou 2:4.
15.10.Muži A přebor 8. kolo - FC Háje JM - Přední Kopanina 1:4 (1:1)Klub Háje s Kopaninou zkolabovaly v závěru. Fotbalisté Přední Kopaniny prodloužili vítěznou sérii na tři kola a usadili se v čele tabulky. Na Hájích zvítězili 4:1 a stejně jako před rokem zápas rozhodli až v závěru.
19.10.Ml. žáci přebor 7.kolo FC Háje JM - Bohemians Praha 0:2 (0:1)Klub Za chladného, ale jasného rána jsme přivítali soupeře ze Střížkova. Nastupovali jsme k zápasu s tím, že by jsme rádi potvrdili přivezené 3 body z minulého kola.
19.10.Ml. žáci přebor 6.kolo ČAFC - FC Háje JM 1:2 (1:1)Klub V neděli jsme jeli na hřiště ČAFC kde jsme chtěli stůj co stůj získat vytoužené body. Milan si s sebou vzal velkého slona, jako maskota, kterýž nám měl přinést štěstí. Štěstí jsme nakonec měli a nejen jeho zásluhou.
19.10.Muži A přebor 9. kolo - Aritma - FC Háje JM 2:3 (1:1)Klub Kolaps Aritmy přišel v nastavení V zajímavém utkání dvou týmů z konce tabulky Aritma dvakrát vedla, ale tři body si nakonec odvážejí šťastnější Háje, díky vítězné trefě Souchy v první minutě nastaveného času. Přitom lepší úvod si snad ani domácí nemohli přát.
24.10.Ml.žáci "C" - 7. koloFC Háje - Dol. Měcholupy 2 :4Klub Za sobotního dopoledne jsme přivítaly soupeře z Dolních Měcholup. Nastupovali jsme k zápasu se snahou předvést co nejlepší výkon.
27.10.ŘÍKAJÍ NÁM IMPORTÉŘI, VĚDÍ FOTBALOVÉ HÁJEKlubHrát doma není žádná výhoda. Tedy alespoň pro fotbalové Háje, které to jasně prokazují v pražském přeboru. Naposledy Háje doma padly s nováčkem soutěže - ČAFC, když podlehly 0:2. Obě branky dostaly Háje v úvodních dvaceti minutách. Na kontě tak doma mají po šesti vystoupeních jedno vítězství nad rezervou Bohemians Praha, čtyř porážky o gól a prohru 1:4 s celkem Přední Kopaniny.
27.10.Muži A přebor 10. kolo - FC Háje JM - ČAFC 0:2 (0:2)Klub Háje potvrdily, že se jim v této sezoně daří výsledkově víc na hřištích soupeřů. Ukázal to hned úvod zápasu, který byl z obou stran sice opatrný, jenže hosté se brzy ujali vedení.
29.10.Mladší dorost - Přebor - 7. kolo: FC Háje vs. FK Viktoria Žižkov 2:3 (0:2)Klub V 7. kole jsme na domácím hřišti přivítali celek FK Viktoria Žižkov, který se držel na 3. místě tabulky. Do utkání jsme vstoupili, vzhledem k absencím v kádru, se třemi posilami ze staršího dorostu.