123>>
1.10.Hrdlořezy - Mladší přípravka COtmar Mansour

Krásné nedělní odpoledne patřilo fotbalu na Hrdlořezích. Hrálo se na prosluněné trávě a panovala pohodová atmosféra.

2.10.Starší dorost - Union Vršovice 2:10 (2:8)Karel Hrůza

Přebor staršího dorostu se tentokrát odehrál v režii soupeře z Vršovic, který nám nastřílel deset branek. (Pod článkem odpovídá na 4 otázky kapitán mužstva Matěj Grebeň).

My snad nikdy nevyhrajeme, musejí si říkat fotbalisté Hájů. Po sedmém kole přeboru mají na kontě jen čtyři body za remízy. Tu poslední uhráli v pátek na půdě silného ČAFC. Vedli 1:0, ale náskok neudrželi. Po chybě dovolili soupeři vyrovnat a vítězný pokřik si tak zase nevyzkoušeli. „Vedli jsme snad pětkrát 1:0 a ani jednou nevyhráli,“ kroutí hlavou kouč Zdeněk Slabý.

7.10.FK Gordic Kačerov - Starší přípravka 2002Tadeáš Kubů

Zápas hraný v pátek jsme sehráli s týmem Kačerova.

7.10.Starší přípravka 2002 - Meteor PrahaTadeáš Kubů

Deštivé počasí nám přineslo bohužel další prohru, tentokrát s Meteorem.

Až v osmém kole poznali fotbalisté Hájů radost z vítězství. Odnesla to rezerva Žižkova. Ze studijního pobytu v USA se do mužstva Hájů vrátili Janeček s Boháčem a i když nastoupili až v závěru, trenér Slabý viděl jejich přítomnost v mužstvu jako klíčovou: „Mají za sebou dva - tři tréninky, ale jsou to typy fotbalistů, kteří nám chyběli. Hodně pomohli atmosféře v mužstvu a to nám prospělo.”

9.10.FC Háje JM B - Ďáblice 1:1 (1:1)Petr Lojda

Souboj mladých proti zkušeným dopadl nerozhodně 1:1.

9.10.Hostivař - Starší žáci A 1:4 (1:2)Tonda Čermák

Starší žáci A poprvé okusili pocit vítězství, porazili nedalekou Hostivař

9.10.SK Střešovice - Starší dorost 2:2 (1:0)Karel Hrůza

Starší dorost v dalším kole přeboru remizoval na hřišti Střešovic 2:2. V článku opět naleznete i zhodnocení utkání od jednoho z hráčů, tentokrát od středního záložníka a jednoho z nejběhavějších hráčů týmu, Tondy Krejčíka.

10.10.Podzimní brigádaRenáta Klíčová

Velká podzimní brigáda.

V neděli dne 14.10. 2012 od 10 hodin proběhne brigáda. Prosíme všechny rodiče, hráče a další přátele našeho klubu o účast na této akci. S sebou pracovní oděv a dobrou náladu. Čeká nás hlavně "kopáčská práce", úklid UMT, zajištění laviček. Těšíme se na Vás. Vedení klubu.

11.10.Tempo - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

V sobotu jsme odehráli zápas na Tempu, utkání se po domluvě s trenérem domácích hrál na třech hřištích.

11.10.Mladší přípravka C - HostivařOtmar Mansour

V sobotu část kluků (ročník 2005) odehrála ještě jedno utkání, kdy na Schulhoffku dorazila Hostivař. Vstřelila sice více branek, avšak kluci proti o rok starším klukům předvedli ve druhé a třetí třetině velmi dobrý výkon.

14.10.Starší přípravka 2002 - SK HostivařTadeáš Kubů

Zápas s Hostivaří se odehrál sice od ranních hodin, počasí však bylo pro fotbal přímo ideální.

14.10.Starší přípravka 2002 - FK Viktoria ŽižkovTadeáš Kubů

Domácí zápas proti Žižkovu přinesl velice napínavou podívanou, bohužel s nepříznivým koncem pro naše kluky.

Přestože čtvrtá Libuš nasbírala po osmi odehraných kolech o polovinu víc bodů než čtrnácté Háje a byla v zápase favoritem, tak po devadesáti minutách odjížděla jen s jedním bodíkem a to navíc hrála už od třetí minuty v početní převaze po rychlém vyloučení domácího obránce Vlasáka. Háje i v deseti hrály velmi obětavě a statečně. Jen krůček jim nakonec chyběl k tomu, aby si připsaly druhou podzimní výhru.

15.10.PoděkováníRenáta Klíčová

Vedení klubu děkuje všem zúčastněným za pomoc při nedělní brigádě.

15.10.Předpřípravka 2006 - Hostivař, ČAFC + FOTOOtmar Mansour

Kluci z předpřípravky odehráli další dvojutkání. Tradičně jsme si zahráli proti Hostivaři a poprvé také proti mužstvu ČAFC. Poprvé si zahráli zápas kluci, kteří nešli na první dvojutkání.

16.10.FC Háje JM B - Kunratice B 3:2 (3:1)Petr Lojda

Béčko doma porazilo Kunratice 3:2.

16.10.Tempo - Mladší přípravka COtmar Mansour

V soutěži pro ročník 2004 a 2005 jsme zavítali na Tempo. Zápas jsme odehráli celkem na čtyřech hřištích.

16.10.Mladší přípravka 2005 - MotorletOtmar Mansour

Další zápas ročníkové soutěže jsme odehráli proti Motorletu. Jednalo se o vyrovnané utkání s pohodovou atmosférou z obou stran.