Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2006 vyšly tyto články:

1.3.Dopis pro místostarostu MÚ MČ P11 Ing. Ivana ŠkoduKlub

Informace pro místostarostu MÚ MČ Praha 11 Ing. Ivana Škodu ze dne 18.7.2003 - příloha ke komentáři

7.3.Návštěva prezidenta ČR na Jižním MěstěKlub

V pátek dne 3.3.2006 zavítal na Jižní Město na celodení návštěvu prezident republiky Václav Klaus. Využili jsme této příležitosti k zaslání dopisu v němž jsme pana prezidenta seznámili s problémy organizovaného sportu dětí a mládeže na Hájích.

24.3.Muži A - Zimní soustředění 2006KlubVe dnech od 26.2.2006 do pátku 3.3.2006 se mužstvo našeho Áčka účastnilo zimního soustředění v Kněžicích, které se nacházejí poblíž města Vrchlabí v Krkonoších. Na kondiční galeje odjelo 15 statečných a trenér Sýkora. K pochopení průběhu soustředění sepsal náš brankář Chuckie kratičké vypravování... Tak se pohodlně usaďte a čtěte....
25.3.Muži A, 14.kolo: AAA Auto Šterboholy - FC Háje JM 1:2 (0:1)KlubTak už nám začalo soutěžní jaro. Dnes 25.3.2006 za chladného a deštivého počasí jsme zahájili jarní sezonu, a to na hřišti ,s umělou trávou, týmu AAA Auto Štěrboholy. Vstup do sezony nám vyšel vcelku úspěšně a zapsali jsme si tři plusové bodíky do tabulky pravdy za vítězství 2:1 na soupeřově hřišti.
25.3.HÁJE JM D - VYŠEHRAD 5:1 (5:1)KlubPo zimní přestávce jsme v sobotu 25. 3. přivítali na našem novém umělém trávníku III. generace soupeře z Vyšehradu. Zápas začal nepříznivým počasím a stejně nepříznivým gólem do naší svatyně. V bráně jsme měli třetího náhradního brankáře Šimona Skopového, pro kterého to byla premiéra na tomto postu. Inkasovaný gól nebyl zaviněn jeho chybou, ale nedůsledností obrany. Během prvního poločasu naši kluci tlačili a bylo znát, že přes zimu nezaháleli a víkendové turnaje v zimní přestávce se zúročili. Soupeři v první půli nastříleli pět branek.
26.3.Jak jsme nedobili Letnou Sparta Praha : FC Háje MINI 8B 2:0Klub V minulém týdnu jsme dostali pozvání k sehrání exibičního utkání na hlavním stadionu Sparty, o poločase ligového utkání Sparty a Teplic. Rádi jsme toto pozvání přijali, protože tato šance se již nemusí klukům naskytnout.