12>>
2.3.Turnaj ročníku 2005 - 6. místoOtmar Mansour

KOMA Cup nás tentokrát zavedl do Riegerových sadů...

3.3.Turnaj ročníku 2005 - 6. a 3. místoOtmar Mansour

V neděli jsme odehráli dva turnaje na Riegeráčích. Oba turnaje odehráli velmi dobře a v odpoledním si svými výkony zajistili medaile.

4.3.FC HÁJE - KOSTELEC u KŘÍŽKU 3 : 3 /1:0/Milan Chudada

Poslední přátelské utkání A mužů před sezónou skončilo nerozhodně 3:3.

4.3.FC HÁJE - PRŮHONICE 2 : 3 /0:0/Milan Chudada

První přípravné utkání B mužů skončilo těsnou prohrou.

5.3.ČAFC - Starší přípravka 2002Matěj Soucha

V sobotu odehrála starší přípravka B přátelské utkání s nedalekou Čafkou.

7.3.Turnaj Třebešín (ročník 2001) - 2. místoOtmar Mansour

V sobotu 3.3. odehrála starší přípravka "A" svůj poslední KOMA cup. Kluci na něm zúročili svojí poctivou práci během zimní přípravy a odnesli si z turnaje stříbrné medaile i obě individuální ocenění.

7.3.Šály a dresíky do aut opět v prodejiOtmar Mansour

Opět si můžete zakoupit šálu a dresík FC Háje JM. Dres je k dispozici za 100 Kč, šála za 220 Kč. Tyto produkty si můžete zakoupit ve správcovně u pana a paní Vojtíškových.

11.3.FC Háje "B" - Psáry 4:6 (1:1)Milan Chudada

Psáry ve velké brankové přestřelce porazili béčko, pro které to bylo druhé přípravné utkání.

Jediný zápas tohoto kola na přírodní trávě se hrál v Třeboradicích. Háje, zvyklé na umělou trávu, těžký terén nezaskočil a odvezly si tři první jarní body. Poprvé se v dresu domácích představila největší posila Miroslav Baranek. Přeborovou premiéru mu pokazili hosté z Hájů, kteří ve druhém poločase výsledek zápasu otočili ve svůj prospěch. Alespoň bod mohl domácím zachránit právě Baranek, ale dvě minuty před koncem trefil jen tyč.

14.3.Turnaj ročníku 2005 - 2. místoOtmar Mansour

Poslední halový turnaj jsme odehráli v hale na Třebešíně. Kvůli velké marodce jsme museli pozměnit polovinu sestavy namísto původně nominovaných kluků. Problémy nám to však nečinilo a absolvovali jsme herně nejlepší turnaj.

16.3.Finálový turnaj PFS 1. a 2. třídOtmar Mansour

Minulý čtvrtek jsme s Květňákem odehráli finálový turnaj 1. a 2. tříd. Tímto čtvrtým turnajem jsme tak završili letošní turnaje v hale, které byly velmi úspěšné.

16.3.Změna pondělního tréninku 2002,2005 a 2006Otmar Mansour

V pondělí 19.3. se výjimečně mění trénink ročníku 2002 a obou předpřípravek 2005 a 2006. Ročník 2002 bude trénovat od 17:00 do 18:30 na Schulhoffce. Ročníky 2005 a 2006 trénují v tělocvičnách ZŠ Květnového vítězství od 16:45 do 18:00. Tato změna platí pouze na nadcházející pondělí, další se trénuje normálně dle rozpisu. Děkuji za pochopení. O.M.

18.3.Zimní liga Háje 2012Otmar Mansour + Filip Semorád

Před týdnem skončil další ročník hájecké zimní ligy. Letos jsme pořádali turnaj pro kategorii starších žáků, mladších žáků a starší přípravky. Háje se ve všech třech kategoriích umístili na bedně (SŽ - 2. místo, MŽ - 1. místo, Spř - 3. místo).

18.3.Mezinárodní turnaj na HájíchOtmar Mansour

Dnes se na Hájích uskutečnil druhý mezinárodní turnaj pro kategorii mladších žáků. Kromě tří českých týmů se turnaje účastnila mužstva z Bosny, Slovinska a Srbska. Po napínavém finalovém boji nakonec bez ztráty jediného bodu zvítězil OFK Sport Team Banja Luka (na obrázku).

19.3.První turnaj ročníku 2006 !!!Otmar Mansour

Rozhodčí, dresy, maskot, fotbal proti jinému týmu, povzbuzující rodiče, babičky, dědečkové, strýčkové a tetičky. To vše bylo pro nejmladší kluky ročníku 2006 nové a to vše si prožili na prvním turnaji v Uhříněvsi.

Domácí, namlsaní vítězstvím z Třeboradic, ztratili optimismus po pěti minutách, když inkasovali po malé domů úvodní gól zápasu. V závěru poločasu však dokázali vyrovnat a po přestávce vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch. Na jaře tak mají plný bodový zisk a drží krásné 5. místo. Hosté naopak klesli na samé dno tabulky. Poslední radost z vítězství poznali 9. října 2011 doma proti Radotínu.

21.3.Brankářské tréninky jaro 2012Otmar Mansour

Ve středu 4.4. se koná první brankářský trénink. Tréninky budou probíhat každou středu od 17:30 do 18:45 na UMT na Hájích.

Fotbalisté Hájů zůstávají i po třetím jarním zápase neporažení. Na dvě výhry navázali v sobotu dopoledne remízou 1:1 proti Žižkovu B. Rezerva ligového týmu dodržela svou normu – do třetice dala pouze jeden gól, z odvet už ale vytěžila čtyři body. Víc šancí si v tomto utkání vytvořili žižkovští mladíci, kteří v závěru nevyužili přesilovku po vyloučení obránce Hájů Slabého.

25.3.Starší žáci A - Hostivař 3:1 (2:0)Milan Lisý

V prvním jarním kole nás navštívil soupeř z nedaleké Hostivaře. V tomto zápase nám výsledek prémiově ukazovala světelná tabule.

26.3.Mladší žáci B - Točná 2:2 (1:0)HJM - TOC 2:2, 12.kolo | Otmar Mansour

V sobotu odehráli mladší žáci B svůj první jarní zápas. Vzhledem k tomu, že áčko hrálo ve stejný čas s Klánovicemi, přišli nám pomoci kluci z ročníku 2001.