Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2007 vyšly tyto články:

1.5.FC King - Starší přípravka A 0:1 (0:1)KlubV sobotu dopoledne jsme vyrazili na hřiště fotbalového klubu FC King. Fotbalový oddíl hraje svá utkání přípravek na UMT u základní školy Vybíralova. Kluci nastoupili poprvé od jarní sezóny v plné sestavě ....
7.5.Mladší žáci A - Libuš 1:10Klub Chtěl jsem tuto soutěž projít tak, abychom nedostali ani jednou potupných deset branek.. A už je to tady.
8.5.Starší přípravka A - TJ Chodov JM 2:0 (2:0)KlubV sobotu dopoledne se na našem domácím hřišti odehrálo derby v podobě zápasu starší přípravky mezi FC Háje JM a TJ Chodov JM. Soupeři jsme měli co vracet, protože jsme na podzim u nich prohráli 5:3, i když jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem.
10.5.Web FC HájeKlubMyslím si, že je velká škoda, že na tyto stránky vkládají příspěvky pouze dvě mužstva. Průměrná týdenní návštěvnost těchto stránek se pohybuje okolo 400 lidí, kteří hledají informace o "svých" mužstvech. Proto si myslím, že je velkou chybou vedení fotbalového oddílu, že nedokáže přimět své funkcionáře k sepsání byť jen krátkého vyjádření k průběhu jednotlivých utkání. Spousta návštěvníků těchto stránek je možná čeká a hledá. Chtěl bych poděkovat alespoň těm dvěma mužstvům, že web Hájů ještě žije a není úplně mrtvý. Děkuji
13.5.Starší přípravka A : Junior Praha - FC Háje Jižní Město 1:1 (0:0)KlubV 17.kole zavítal náš tým na hřiště předposledního Junioru.
15.5. Muži A, 25.kolo: SK Motorlet Praha B - FC Háje JM 3:0 (1:0)KlubTrochu netradiční průběh mělo nedělní přeborové utkání mezi rezervou Motorletu a hosty z Hájů. Domácí sice přesvědčivě vyhráli 3:0, ale hosté měli úplně jiné starosti. Do jejich kabiny se v průběhu první půle vloupal zloděj, střídající Ostrihoň jej načapal a nakonec i chytil. Pak už to byla práce policie. Druhý poločas nakonec začal s dvacetiminutovým zpožděním.
15.5.Ml.žáci A: HÁJE-UMBRO 2:3 (1:2)KlubBranky: Linha, Macháček První zápas v této soutěži, kde jsme se o výsledek mohli prát až do poslední minuty.
15.5.Ml.žáci B: HÁJE B - TEMPO B 0:10KlubHráli jsme s mužstvem, které je první v tabulce. Poslední zápas se stejným soupeřem jsme prý prohráli 19:0!!! Tudíž by se dalo říci, že jsme se zlepšili a mohl bych být spokojený... ALE JÁ NEJSEM..
22.5.Ml.žáci B: MODŘANY- HÁJE B 6:0 (0:0)KlubZápas v kterém jsme si jen potvrdili, že pokud máme síly si plnit úkoly a včas se přesunujeme do prostorů, které má každý hráč určený, tak hrajeme vyrovnanou partii.
22.5.Ml.žáci A : BOHEMIANS - HÁJE 2:1 (2:1)KlubBRANKA: ŘÍHA Musím uznat, že soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě.. Kluci velmi dobře a hlavně celý zápas bojovali.
28.5.Ml.žáci B HÁJE B - SLIVENEC 0:7 (0:2)KlubDnes nebudu hodnotit jednotlivce, ale celý tým jako takový. Dokonce mě ani nezajímá to, že jsme prohráli tak vysokým výsledkem.
29.5.Ml.žáci A: HÁJE - SLAVIA 0:2 (0:1)Klub S takto zvučným soupeřem hráli kluci poprvé a mám pocit, že to trochu poznamenalo naší hru v tom že: -Měli jsme ze soupeře zbytečně moc velký respekt -Do soubojů jsme nechodili tak naplno, jak to jindy bývá zcela běžné Na druhou stranu zase musím kluky pochválit za to, že chtějí konečně také získat nějaké body. Je to na nich vidět jak to nevzdávají a hrají do poslední minuty. Projevuje se to také i tím, že už třetí zápas jsme k bodům neměli tak daleko, jako to bylo v zápasech předchozích.
30.5.Starší přípravka A - Motorlet 0:1 [0:1]KlubV 18 kole k nám na hřiště zavítala "rezerva" Motorletu. Kluci po minulém kole, které nedopadlo podle našich představ šli na hřiště řádně nabuzení.
31.5.Háje - Újezd 2:0 (0:0) Starší přípravka "A"KlubPo prvním prohraném zápase na jaře jsme z důvodu případné absence několika hráčů , kteří měli být v původním čase zápasu na škole v přírodě předehrávali zápas s Újezdem.