Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2007 vyšly tyto články:

29.8.Mladší přípravka "A" úspěšně na turnaji v BraníkuKlubV neděli 26.8 jsme se zúčastnili tradičního venkovního turnaje přípravek r.99 na UMT Semi Kačerov pořádaného ABC Braník.
28.8.Muži A, 4.kolo: FC Zličín - FC Háje JM 3:3 (0:2)KlubAni ve třetím vzájemném přeborovém duelu Zličín nedokázal Háje porazit. Domácí, poprvé bez trenéra Andrlíka, doslova vstali z hrobu. Přes velkou spoustu šancí po hodině hry prohrávali 0:3, dokázali však vyrovnat a sahali i po vítězství.
21.8.Muži A, 3.kolo: FC Háje JM - FC Tempo Praha 1:1 (0:1)KlubVe třetím kole jsme přivítali na našem hřišti Tempo. Tým se kterým jsme v loňské sezoně dvakrát prohráli a tudíž, kterému jsme měli co vracet. Skoro se nám podařilo vyhrát, ale nakonec se obě mužstva rozešla s jedním bodem.
14.8.Muži A, 2.kolo: SK Uhelné Sklady Praha - FC Háje JM 1:0 (1:0)KlubPo vydařeném vstupu do sezony jsme jeli jako vedoucí tým přeboru na hřiště Uhelných Skladů. Chtěli jsme bodovat a to se nám nepodařilo.
8.8.MLADŠÍ DOROST - Letní příprava a soustředěníKlubInformace k letní přípravě a soustředění
6.8.Muži A, 1.kolo: FC Háje JM - FC Střížkov (Bohemians) Praha B 5:1 (2:0)KlubV sobotu 4.8. pro nás začal fotbalový podzim. Po velmi mizerných výsledcích z přípravy jsme přivítali na svém hřišti rezervu druholigového Střížkova.