Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

1.9.Spuštění­ nového webuKlub

Vážení návštěvníci našich stránek, Jsem velmi rád, že Vám mohu představit novou verzi našich klubových stránek. Nejsou sice ještě kompletní, ale už jsem nechtěl dále čekat , vzhledem k začátku soutěží...

3.9.Ml.přípravka B: Háje B - Kolovraty 2 : 14 (0:7)Klub Dnes v sobotu 3.9. byl odehrán první mistrovský zápas tohoto mužstva. Na začátku utkání bylo hodně znát, že kluci už dlouho nehráli žádný zápas. Soupeř nás celkem jasně přehrával a podle toho je i výsledek...
3.9.Ml.přípravka D - Kyje : Háje D 0 : 6Klub První mistrovský zápas nám vyšel na jedničku! Po poločase jsme vedli 0:2 a v druhé půli jsme soupeře roznesli dalšími čtyřmi góly.Davidovi Novákovi se dokonce povedl hattrick.Tak s chutí na další soupeře.
5.9.Výsledky minulého kolaKlub

Nabízím Vám souhrn výsledků všech našich mužstev z uplynulého víkendu.

5.9.Výsledky.com opět v provozuKlub

Všem zájemcům o fotbalové výsledky z pražských soutěží a také jiných, s potěšením sděluji, že tyto webové stránky opět fungují. Jsou na původní adrese: www.fotbal.vysledky.com.

6.9.MINI 10A, I. třída, 1. kolo: SPARTA KRČ - FC HÁJE 2:7 (0:6)Klub Tým starší přípravky úspěšně vykročil do podzimní části I. třídy věkové kategorie 1995 a mladší. Ačkoliv je mužstvo kompletně složeno z hráčů narozených v roce 1996, deklasovalo Spartu Krč, za kterou nastoupili vesměs borci o jeden rok starší, na jejím hřišti 7:2.
7.9.MINI 8A, přebor, 1. kolo: FC HÁJE - XAVEROV 1 : 3 (0:2)Klub Odehráli jsme první mistrovské utkání v přeboru a myslím si, že jsme se všichni trochu vrátili do reality. Soupeř byl agresivnější, rychlejší a sebevědomnější. Kluci, zvláště v první půli hráli zakřiknutě....
9.9.Ml. přípravka B: Xaverov : Háje B 20:0 (7:0)Klub V pátek 9.9. jsme sehráli 2. mistrovský zápas této sezóny. Z výsledku je patrné, že jsme se z debaklu z prvního kola nepoučili a po všech stránkách lepší soupeř nám uštědřil pořádnou lekci....
11.9.Mini 8 D: Háje JM D - ČAFC B 10:2Klub Druhé vítězství Podzimní část soutěže nám zatím vychází výborně.
11.9.Výsledky uplynulého týdneKlubPřináším Vám opět souhrn výsledků za uplynulý týden.
12.9.MINI 8A, přebor,2. kolo: OPTIMUM - FC HÁJE 0 : 17 ( 0 : 7 )Klub!Ve druhém kole jsme jeli na půdu druhého z nováčků přeboru a tím je mužstvo Optimum Praha. Na začátek nás čekalo jedno velké překvapení. Domácí dali dohromady pouze 6 hráčů s platným registračním průkazem.
12.9.Mini 10 A, 1. tř.sk.A, 2.kolo: FC Háje - Dukla Praha 2:1 (1:1)Klub Diváci, kteří si v sobotu ráno přivstali a vážili cestu na hřiště Hájů, nemuseli v žádném případě litovat. Domácí tým v nesmírně dramatickém utkání v koncovce udolal ambiciózního soupeře a po velmi kompaktním a bojovném výkonu udržel v soutěži neporazitelnost.
13.9.Mini 8 D: Vyšehrad-Háje JM D 2:5Klub Zasloužilá výhra. V dalším kole jsme zavítali na půdu ambiciózního Slavoje Vyšehrad.
14.9.MINI 10B, 2 tř. sk.B, 2. kolo: FC Háje - Libuš 2 : 0 (0 : 0)Klub Vydřené vítězství nad silnou Libuší. Po loňském roce, kdy jsme hráli většinou proti starším soupeřům se karta obrátila. Už nepatříme k nejmladším ale zapadáme do věkového průměru soutěže.
17.9.Mini 8D: Háje JM C - Háje JM D 5:1 (1:1)KlubDerby se nepovedlo podle našich představ
18.9.Mladší žáci A,Přebor,1.kolo:FC HÁJE-SK Motorlet Praha 6:2(3:1)Klub První mistrovské utkání nás čekal tým Motorletu.Soupeř byl o rok mladší,ale věděli jsme,že ho nemůžeme podcenit,protože ve své věkové kategorii patří mezi jedny z nejlepších.
18.9.Mladší žáci A,Přebor,2.kolo:ABC Braník-FC HÁJE 0:6(0:3)Klub Druhý mistrovský zápas jsme se vydali na soupeřův trávník do Braníka.
18.9.Mladší žáci A,Přebor,3.kolo:FC HÁJE-FK Dukla Praha 4:0(1:0)Klub V našem třetím soutěžím utkání jsme na domácím hřišti přivítali Duklu Praha. Do tohoto klubu přestoupil náš bývalý hráč Daniel Březina, který u nás byl na ročním hostování.
18.9.Přebor MPŘ : FC Háje JM - Sparta Praha 0:12 (0:5)Klub Ve třetím kole jsme doma přivítali sebevědomou Spartu.Čekali jsme kvalitní tým, ale zároveň doufali, že naši kluci neprodají svou kůži lacino.Nikdo asi nečekal, že proti Spartě uděláme nějaké body, ale také se nepočítalo s tak vysokou prohrou - 0 : 12
19.9.Mini 10 A, 1. třída sk.A: FK Meteor Praha VIII - FC Háje 0:1 (0:1)Klub Na půdě Meteoru sehrála starší přípravka po herní stránce svůj zřejmě dosud nejslabší zápas podzimu, přesto opět prokázala svoji bojovnost a vůli po vítězství a právě tyto vlastnosti nakonec rozhodly o pokračování vítězné série.
19.9.Výsledky týdne 12. - 18.9.2005Klub

Přináším Vám opět souhrn výsledků uplynulého týdne.

19.9.MINI 8B: FC Háje B - Loko Vltavín 0:15 (0:7)Klub V dalším kole, přijelo na naše hřiště u školy Schullhofova mužstvo Loko Vltavín. Pro naše kluky to nebylo první setkání s tímto týmem. Bohužel vzpomínky nebyly moc dobré. Již dvakrát se s nimi utkali a pokaždé prohráli velkým rozdílem.
23.9.Mini 8B: Dolní Počernice - FC Háje B 4:1 (1:1)Klub V horkém pátečním odpoledni jsme byli poprvé v sezóně blízko bodů, o které jsme přišli hlavně díky malému počtu hráčů a únavě v závěru zápasu....
25.9.MINI 8 A , přebor , 4. kolo : BOHEMIANS - FC HÁJE JM 5 : 2 (3 : 1)Klub V krásném , slunném nedělním dopoledni jsme sehráli další mistrovské utkání pražského přeboru. Do utkání s Bohemians jsme vstupovali po nepříliš vydařeném minulém kole ( prohra 0 : 12 se Spartou ) s cílem poprat se o co nejlepší výsledek a zlepšit naší hru.
25.9.Háje JM D - FSC Libuš B 2:4 (1:1)Klub V dalším kole jsme přivítali na našem domácím hřišti soupeře z Libuše. Po prvních minutách jsme vedli brankou Lauricella M. a zápas byl vcelku vyrovnaný. Do konce poločasu jsme dostali gól a do druhého poločasu vstupovali s nadějí na vítězství. Ovšem soupeři přijeli posily,které jsme mohli přehrát,ale zlomil nás vlastní gól po kterém kluci ztráceli naději. Ač se naši snažili do poslední minuty,tak nám soupeř dal ještě dvě branky. V posledních minutách snížil Lauricella A. na konečných 2:4. V úterý hrajeme na domácím hřišti "Háje" s Realem.
25.9.Mladší žáci A,Přebor,4.kolo:SK Horní Měcholupy-FC HÁJE 1:5(1:1)Klub Ve čtvrtém kole nás čekal soupeř ze sousedních Měcholup. Zavítali jsme na novou umělou trávu nad Hostivařskou přehradou. V týmu nám chybělo 5 hráčů,kteří byli na škole v přírodě a nemocní.
25.9.Výsledky týdne 19. - 25.9.2005Klub

Zde jsou opět výsledky našich mužstev za minulý týden.

26.9.Mini 10 A, 1. třída sk.A: FC Háje - FC King 3:1 (1:1)Klub Ve čtvrtém kole uvítala starší přípravka na domácím hřišti soupeře z dolních pater tabulky a po ne zcela přesvědčivém výkonu doklopýtala k vítězství 3:1. Po čtyřech kolech tak nadále postupuje soutěží bez ztráty jediného bodu, ale předvedený výkon by v dalším kole na potenciálně silnější tým ČAFC stačit rozhodně nemusel.
27.9.Háje JM D - REAL 9:3 (3:2)Klub Konečně se karta obrátila a kluci si mohli zase vychutnat radost z vítězství. V úterním zápase jsme na domácím hřišti (Háje) přivítali soupeře z druhého konce Prahy Real.
27.9.Mini 8B: Sparta - FC Háje B 13:0 (9:0)Klub V pátém kole jsme zavítali na Strahov, kde si kluci mohli zahrát v pěkném tréninkovém komplexu pražské Sparty a poměřit síly s favoritem naší skupiny...