Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Další vyrovnaný zápas

Po velmi vyrovnaném zápase v Kobylisích s Admirou nás čekal domácí zápas s rozjetým Meteorem.
5.kolo v Ne 7.10.2018 16:00
Háje UMT
Meteor

Velice se mi líbilo, jak do něj kluci a holky vstoupili. Chuť hrát nám stejně jako v Kobylisích nechyběla, moc se mi líbily nasazení a aktivita našich dětí. Oboustranně to byl moc hezký zápas, k vidění byla celá řada parádních fotbalových akcí, skvělých brankářských zákroků, vnímal jsem i zlepšení v naší rozehrávce oproti předchozím zápasům. Věřím, že si děti zápas moc užily, patří jim pochvala za hezký výkon. Děkuji rodičům a fanouškům za podporu dětí.

Zápas odehráli: Klárka Bartošová, Dan Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Šíma Hořák, Víťa Mrzena, Váša Novák, Eda Pacák, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryštůfek Vlach, Monča Zdeňková.

neděle 7.10.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1798