Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: Turnaj JVL v Dolních Chabrech

V pořadí třetí turnaj v rámci Jihovýchodní ligy odehráli Draci 2005/2006 tentokrát v Dolních Chabrech.
:
3.kolo v So 6.10.2018 14:30
Dolní Chabry T.
Turnaj

Dolní Chabry-1:5

Celkem jednoznačný zápas a od většího přídělu nás zachránil jen gólman. Soupeř byl rychlejší, důraznější a hlavně pohyblivější. Ale výhru jsme mu hodně usnadnili. Celou dobu jsme byli pod tlakem, a když jsme se z něj vymanili, nebyla dostatečná podpora směrem dopředu. Případné brejky jsme řešili zbrkle. Ale hlavně chyběla ta podpora ostatních hráčů. Čestný úspěch zaznamenal Honza.

Zápasy s Kolovraty (2:2-Šimon, Patrik) a CAFC (2:1-Patrik, Šimon) shrnu najednou, protože to byly velmi podobné zápasy. Byli jsme v nich lepší než soupeř, hlavně pokud si každý plnil důkladně své povinnosti, pokud tomu tak nebylo, měli jsme s tím hodně práce, proto je důležité, celou dobu se soustředit na 100%. Ale dalo se již pochválit lepší doplňování útoku. Bylo vidět i pár dobrých narážeček a přechodů do útoku. Taky v obrané činnosti jsme byli kompaktnější. Nicméně je potřeba v útoku zlepšit kombinaci, naučit se zvednout hlavu a přihrát si, stále to bylo velmi zbrklé. Potom můžeme takové zápasy vyhrávat rozdílem třídy. Jako velké plus beru, že kluci si zkusili pro ně netypické pozice a většinou si na nich vedli dobře.

sobota 6.10.2018 | Pavel Meluzín | Přečteno: 750